2726
عنوان

من عاشق نی نی سایتی هام😂

385 بازدید | 41 پست

تو یه تاپیک تجاوز خانم ها به جای اینکه به فکر حال دختره باشن داشتن باهم دعوا می‌کردند میگفتند من میگم اگه اینطوری متجاوز رو کتک میزدن بهتر بود اون یکی میگه نه من خوشم نیومد

اصلا مثل حموم عمومی و خانم های که تو کوچه میشینیم غیبت میکنیم😂

😂😂😂 یادش بخیر دیگه الان کوچه نشینی نداریم

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😁😁

نی نی سایت جاییه که همه صاحب نظرن

منبعش هم صحبت های کبرا خانم مامان صغرا خانم همسایه اس

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
2706