2737
2734
سلام عزیزم، شما ۲۴ خرداد پری شدی، ۲۹ اقدام داشتی؟ یعنی روز ۵ پریودی؟ خیلی زود بوده واسه اقدام چون ۵ ...

خودمم قاطی کردم هی نمیدونم چطوریم احتمالا همون هورمونها باشه گفتم شاید کسی اینجور بوده راهنمایی کنه ببین چطوریه ک اگه بده دکتر برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره گفتم تافرداصبرکنم اگه کم نشدخونریزی و دردم برم حتما دکتر

به نظر من که پریوده، چون تو‌ اقدام بودی یکم بهم ریخته و شدید تر شده ، نگران نباش ❤️

هر چه تبر زدی مرا ، زخم نشد.. جوانه شد🌱
2738
من امروز ۵ صبح از تشنگی بیدار شدم، خیلی عطش دارم همش..  یکمم پیاده روی میکنم کف پام خیلی درد م ...

چندروز ازموعدت گذشته عزیزم؟

خدایا شکرت هزاران بارشکرت بالاخره جواب آزمایش سلفریم سالم اومد و دخترم سالمه
هنوز نگذشته 🥺 یه هفته مونده به موعدم

میگذره عزیزم خیلی سخته ولی میگذره منم چهارروزمونده به موعدم بی بی زدم یه هاله انداخت بعدش زدم منفی شد دیروزم موعدم بودپریودنشدم هنوز ولی فکرکنم باردارنیستم

میگذره عزیزم خیلی سخته ولی میگذره منم چهارروزمونده به موعدم بی بی زدم یه هاله انداخت بعدش زدم منفی ش ...

ای لعنت به هر چی پری بی موقعست.. ☹️☹️ 

دیگه من نه به علایم دل میبندم نه به هاله نه حتی به ازمایش...  باردارم بشم تا حداقل سه ماهه اولش رد نشه بیخودی دل خوش نمیکنم ☹️ 

سر سقط قبلی به خدا هردو مثل ابر بهار گریه میکردیم..

من ماه پیش بی بی چکم هاله داشت بعد سه روز منفی شد و‌ پریود شدم، باز میگفتم خدا رو شکر اگه قرار بود نشه همین الان نشد.. 

واقعا از خدا همیشه میخوام یا بارداری سالم بده بهم یا نده دیگه، اصلا دیگه طاقت اون روزا رو ندارم..

هر چه تبر زدی مرا ، زخم نشد.. جوانه شد🌱
ای لعنت به هر چی پری بی موقعست.. ☹️☹️  دیگه من نه به علایم دل میبندم نه به هاله نه حتی به ازما ...

پریودشدی؟؟؟؟؟

2706