2733
2734
عنوان

بی بی چک ۱۰ روز به پریود

| مشاهده متن کامل بحث + 1906 بازدید | 144 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانمی مشخص نشد بارداری یا نه؟؟

چند روز تاخیر داری؟؟

منو که جواب آزمایشم یکشنبه میاد روز موعد آزمایش دادم جوابش درسته دیگه نه؟؟

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
2728
سلام خانمی مشخص نشد بارداری یا نه؟؟ چند روز تاخیر داری؟؟ منو که جواب آزمایشم یکشنبه میاد روز موعد ...

سلام به روی ماهت 

عزیزم من هنوز موعدم ۱۵ تیر من عجله داشتم زود زدم 

بی بی چک نزدی شما ؟ بله روز موعود درسته آزمایش بتا اگه باردار بودی اینجا اعلام کن خوشحال شیم . علائم نداری؟ 

سلام به روی ماهت  عزیزم من هنوز موعدم ۱۵ تیر من عجله داشتم زود زدم  بی بی چک نزدی شما ؟ ...

نه خواهر جان بی بی چک نزدم بی بی به این زودی نشون نمیده؟؟

چرا یک علائم هایی دارم ولی نمیتونم بهشون مطمئن بشم مثل پهلو درد یا درد تخمدان

من چون دکتر گفت فهمیدی بارداری سریع بیا برات آمپول دور نافی بنویسم روز موعد آز دارم وگرنه صبر میکردم 

ولی جوابش روز چهارم تاخیرم میاد دیره

میترسم تا اون روز خدایی نکرده سقط شه برایه همین تو استراحتم

برایه فرج امام زمان صلوات بفرستید🌘��🌍🌍🌍🌍🌍🌍��اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب
نه دکتر گفت امپول عوارض داره این ماهو فعلا نمیدم اگه ازاد نکردی ماه بعد بیا امپول بزنم خداروشکر منم ...

مهرناز جان کیت چی هست تا حالا حتی ندیدم. میشه بگی چیکار میشه باهاش کرد؟ روز تخمک گذاری باهاش میفهمی؟ یک بار مصرفه؟ باید مثل بی بی چک استفاده شه؟

نه خواهر جان بی بی چک نزدم بی بی به این زودی نشون نمیده؟؟ چرا یک علائم هایی دارم ولی نمیتونم بهشون ...

اهان عزیزم منم باردار شدم باید همون امپول بزنم . منم شمارو فراموش کردم که مشکلتون چی بود اگه باردار بودی خبر بده . جواب آزمایش رو زود میدن کی آماده میشه؟ 

2738
مهرناز جان کیت چی هست تا حالا حتی ندیدم. میشه بگی چیکار میشه باهاش کرد؟ روز تخمک گذاری باهاش میفهمی؟ ...

بله کیت تخمک گذاری تقریبا مثل بی بی چکه یه بسته از داروخونه میگیری ٥ تا توشه از روز ١٢ سیکلت هر روز بزار تو ادرارت اگه دو خط پررنگ شد یعنی بزودی تخمکت ازاد میشه

اهان عزیزم منم باردار شدم باید همون امپول بزنم . منم شمارو فراموش کردم که مشکلتون چی بود اگه باردار ...

میدونی من تو بیمارستان تامین اجتماعی آز دارم اونجا دیر جواب میاد من خبر نداشتم یکشنبه جوابو میدن.

من همونم که آزمایشهایه خودمو شوهرم همه سالم بود ولی تو ماهه اول سقط میکردم

خواهر جان خودت گفتی خبر بدم هر چی شد بعد ما رو فراموش کردی!!!

میدونی من تو بیمارستان تامین اجتماعی آز دارم اونجا دیر جواب میاد من خبر نداشتم یکشنبه جوابو میدن. م ...

انقدر بخدا زهنم درگیره الان به حرفی میزنم فردا فراموش میکنم 

عزیزم اهل کجا هستی ببخشیدا . برای منم دعا کن 

میدونی من تو بیمارستان تامین اجتماعی آز دارم اونجا دیر جواب میاد من خبر نداشتم یکشنبه جوابو میدن. م ...

الان شناختمت 

خیلی خوبه که سریع باردار میشی منکه باید چند ماه انتظار بکشم کاش میرفتی آزمایشگاه شخصی دوساعته جواب میگرفتی حالا کو تا یکشنبه 

2706