2737
2734
عنوان

بی بی چک ۱۰ روز به پریود

1905 بازدید | 144 پست

سلام خانم های گل آیا بی بی چک ۱۰ روز مونده  به پریود نشون میده . امروز ۲۱ پریودم خیلییی مضطرب بودم بی بی چک زدم منفی شد آیا امکانش هست به خاطر اینکه زود زدم منفی باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زودزدی دیگه

اخه تو همین سایت خوندم که بعضی ها ده روز بعد اقدام بی بی زدن و مثبت شده منم وسوسه شدم . در صورتی که هیچ علائمی هم ندارم . فکر کنم این ماه هم خبری نیست 😢😢

2728
اخه تو همین سایت خوندم که بعضی ها ده روز بعد اقدام بی بی زدن و مثبت شده منم وسوسه شدم . در صورتی که ...

چندماهه اقدامی؟؟منم اقدامم این ماه سه ماه میشه ناامیدم😔

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
٤ ماه من تنبلی داشتم این ماه قرص خوردم نمیدونم میشه یا نه :) سونو رفتم بعد اقدام...

عزیزم پریودات نامنظم بودیاچی؟ازکجافهمیدی؟

مگه میشه باشی وتنهابمونم....💜خداجونم معجزتوباتک تک سلولام حس کردم ایمانم بهت چندبرابرشده....💜
2738
اخه تو همین سایت خوندم که بعضی ها ده روز بعد اقدام بی بی زدن و مثبت شده منم وسوسه شدم . در صورتی که ...

اره واسه بعضیا نشون میده ولی بدن هرکسی فرق داره اگه میخوای دقیق مشخص شه ١٩ روز یا ١٦ روز بعد تخمک گذاری صبر کن بعد بزن

عزیزم پریودات نامنظم بودیاچی؟ازکجافهمیدی؟

پریودام منظم بود اصلا فکرشو نمیکردم تنبلی داشته باشم اقدام کردم سریع رفتم چکاب از همون ماه اول سونو واژینال دادم فهمیدم تنبلی تخمدان دارم و کلی فولیکول ریز

پریودام منظم بود اصلا فکرشو نمیکردم تنبلی داشته باشم اقدام کردم سریع رفتم چکاب از همون ماه اول سونو ...

نی نی نداری؟منم اقدامم ی بارسقط داشتم خیلی میترسم حامله نشم

2706