2726
عنوان

نقشه ی جاری و مادرشوهر😕

| مشاهده متن کامل بحث + 192368 بازدید | 376 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از این آدم دوری کن  حرفاشو به شوهرت بگو که برات حرف وحدیث پیش نیاد

یه حرقایی از خانواده شوهرم گفت که راجب من میگفتن خیلی ناراحت شدم دیگ دلم باهاشون صاف نمیشد..تا اینکه یه روز مادرشوهرم سرزده اومد خونمون گفت دیدم تو نمیای من اومدم بهت سر بزنم زود برم ولی نذاشتم بره برا شام نگهش داشتم..گفت نرگس میگه برات گل خریده اینه گله گفتم نه..بعد گفت اره حرفی از من داشتید میومدید پیش خودم میگفتید چرا میرفتید تو ماشین حرف میزدید گفتم من چه حرفی از شما داشتم 😑گفت نرگس میگه اینجوری میگفتی و.. گفتم بسم الله من گفتم یا اون😐

خلاصه حرفای خودشو زده بود پای من..منم که دیدم منو میخواسته خراب کنه منم از خودم دفاع کردم و حرفای اونو گفتم فهمیدم هرچی خودش گفته زده پای من😑

مادرشوهرم و جاریمم مدت ها بود باهم قهر بودن ولی همون روز آشتی کردن

یه حرقایی از خانواده شوهرم گفت که راجب من میگفتن خیلی ناراحت شدم دیگ دلم باهاشون صاف نمیشد..تا اینکه ...

ببین این جاریا از صدتا دشمن بدترن.

نرو خونش هیچوقت تنها.تا میشه هم تنها نذار بیاد خونت دیدم که میگم 

جاری فامیل نمیشه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
همشووووووون همینن

بعد جاریم که قرار بود بره کربلا برا مادرشوهرم و پدرشوهرمم رفتن پاسپورت گرفتن باهم برن😶😶😶 خانواده جاریمم هستن ولی برادرشوهرم و پسرش نمیرن

2706