2410
2553
عنوان

نقشه ی جاری و مادرشوهر😕

192353 بازدید | 376 پست

اول بگم که من از وقتی عقد کردم جاریم باهام خوب نبود حتی منو یبارم خونش دعوت نکرد عروسیمونم نیومد و..حالا الان که ۷ ماه از عروسیمون میگذره اومده بود پیش شوهرم ادرس خونمونو گرفته بود بیاد بامن حرف بزنه منم نموندم خونه اومدم خونه مادرشوهرم گفتم کاری داره بیاد اینجا حرف بزنیم(خونه ی جاریم بالای خونه ی مادرشوهرمه)خلاصه اومده درخونمونو زده دیده نیستیم اومده پیش شوهرم گفته بگو سادنا یدقه بیاد و من اومدم و تو ماشین حرف زدیم ساعت ها طول کشید گله گی این۴ سالو کردم خودمو خالی کردم اونم هر چی من میگفتم میگفت من نگفتم مادرشوهرم گفته اون میخواد ماروبهم بزنه یا میگفت شوهرم گفته که اونم بچه ی همون زنیکه اس و..خلاصه کلی از مادرشوهرم بد گفت منم میگفتم راجب خودمون حرف بزن ولی باز ول نمیکرد

ادامه پست بعد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

گذاشتیم لایکم کن

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

یه باکس گلم برام گرفته بود اونجا بهش گفتم من نمیتونم کارایی که کردیو فراموش کنم و ببخشم(اینم بگم چون میخواست بره کربلا اومده بود حلالیت بگیره)

ولی وقتی اومدم خونه کلی فکر کردم کلی با خودم کلنجار رفتم تو دلم گفتم همین که پشیمونه و خودش پیش قدم شده اشکال نداره بخشیدمش

2714

ساده نباش با چشم باز قضاوت کن مادرشوهرت باهاش خوبه؟

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت

یعنی میخواست بره کربلا حلالیت بگیره باز اومد غیبت مادر شوهرو کرد خب دوباره بابد بره پیش مادرشوهرت حلالیت بگیره😐😅

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706