2726

مثل خوره افتاده به جونم این فکرا..

همش استرس و استرس و استرس

برای کنکور لحظه شماری میکردم ولی حالا میگم اصلا نرسه اون روز..

خسته شدم از استرس و نا آرومی...

یه شبه راحت نخوابیدم.

چکار کنم ؟؟؟

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

اه بابا بخدا ماهم استرس کنکور رو داریم چرا انقدر تو تاپیکاتون استرس میدید؟ دو دقیقه اومدم استراحت کنم...هرجا میری کنکور کنکور....تو خوندی ممکنه یادت نیاد من دیر شروع کردم درصدام پایینه ولی اصلا مثل تو خودمو نواختم! جمع کن خودتو خواهر!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فعلا کنکورتو بده

استرس دارم خیلی.نمیتونم تمرکز کنم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.

اگه تلاشتون رو کردید، بی خیال باشید و با توکل بر خدا برید سر امتحان، ولی خواب کامل شدن از چند روز قبل کنکور رو دست کم نگیرید. خودتون را واسه حداقل ۸ ساعت خواب شبانه قبل امتحان آماده کنید.

اه بابا بخدا ماهم استرس کنکور رو داریم چرا انقدر تو تاپیکاتون استرس میدید؟ دو دقیقه اومدم استراحت کن ...

همه ی ادم ها شبیه هم نیستن‌

شاید با درصد پایین قبول بشید بستگی به هدفتون داره.

من نمیتونم بمونم‌پشت کنکور.هزارتا بدبختی دارم

اگه تلاشتون رو کردید، بی خیال باشید و با توکل بر خدا برید سر امتحان، ولی خواب کامل شدن از چند روز قب ...

تلاشم رو کردم.یکساله.

ولی استرس ولم‌نمیکنه

تلاشم رو کردم.یکساله. ولی استرس ولم‌نمیکنه

چیزی بهتر از تلاش نیست، اصلا استرس نداشته باشید هر وقت استرس اومد شما به خدا توکل کن و و مطمئن باش جواب تلاشت رو قراره بگیری، حتی اگه رشته خوبی نشد شما تلاش کردی، این تلاشت هست که ارزش داره، آرزوی موفقیت براتون دارم. ولی بازم میگم حتما خواب کامل رو داشته باشید تا اطلاعات تو ذهنتون دسته بندی بشه. اصلا فشار روانی که دارید رو نفی نمیکنم و بهتون حق میدم ولی شما هم تلاش کردین.

چیزی بهتر از تلاش نیست، اصلا استرس نداشته باشید هر وقت استرس اومد شما به خدا توکل کن و و مطمئن باش ج ...

ممنونم.سعی م رو میکنم.دعام کنید.