2726
عنوان

سلام دوستان کنکوری ۱۴۰۲ هستم ☺

154 بازدید | 15 پست

میخوام شروع کنم بخونم لطفا راهنماییم کنید هر اطلاعات یا تجربه ای دارید خیلی ممنون میشم در اختیارم بزارین هر نکته ای هم که فکر میکنین نیازه بدونم بهم بگین خیلی ممنون از لطفتون 

چجوری برنامه ریزی کنم و بخونم اول یازدهمو بخونم بهتره یا دهم ؟ یا باهم ؟

خلاصه هرچیزی که فکر میکنید کمک میکنه بگین ممنون

تنتون سلامت و حال دلتون خوب 🌸

رشتت؟

خنک آن قمار بازی که بباخت هرچه بودَش، بنماند هیچش الّا، "هوس قمار دیگر"...🎲 دوستدار کتاب و ادبیات😍🐾 تاپیک‌های ماورایی و متافیزیکی، فیلم و سریال، کتاب و اطلاعات عمومی تگم کنین👻🐾 یک عدد INFJ🌱🙂 کاربر خانوم هستم😌💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اولا خونسردیت حفظ کن 

گوشی رو بزار کنار یا حداقل باهاش وقت تلف نکن این کوفتی نمیزاره به هیچ جا برسی 

دوم اینکه سعی کن شده حتی روزی یه صفحه هم بخون یعنی شده دو ساعت سه ساعت بخون ولی مثه من یه روزه ده ساعت یه روزی یه ساعت نخون سعی کن متناوب بری جلو 

سوم اینکه از همون پایه شروع کن و برو جلو خیلی زمان داری مطمین باش فقط هر روز بخون و زیاد تست بزن کاری که من نکردم و به شدت پشیمونم حتما تست بزن چون یادگیری فقط با تست زدنه 

بعدشم که انشالله موفق بشی 

√Army√...   آسمون امنم E•••

سلام ، 

چند روزه دیگه یعنی یک روز بعد کنکور گروه واتساپ میزنیم برای کنکور ۴۰۲،۴۰۳ 

و اونجا خیلی نکات رو میگیم و نحوه برنامه ریزی برای دانش آموزان یازدهم و دوازدهم و فارغ التحصیل ها اونجا هر سوالی داشتن میتونن بپرسن 

و به صورت رایگان برای بچه ها برنامه ریزی میکنیم 

اونجا بیا تا همه نکات رو یاد بگیری

مشاوره همت یارو ببین حتما 

و اینکه سعی کن زیستو فصلاشو برای خودت بنویسی اونایی که یازدهم ضعیفتری اولویت اول اونایی که دهم قوی بودی اولویت دوم و اونایی که یازدهم قوی بودی اولویت سوم و بعدم هرچی که موند 

برای ریاضی خیلی مطالب مشترکش زیاده بعضا همون یازدهمم بخونی تستشو بزنی خود به خود دهمم پوشش بده اولیتت این فصلا باشه مثل تابع مثلثات 

فیزیکم دهم و یازدهم فک کنم هفت فصل باشه اینارو با اولویت قوی بودن توش بخون 

شیمی هم مثل ریاضی مطالب مشترک زیاد داره مثلا همه فصلا رو میشه با استوکیومتری ترکیب کرد پس استوکیومتری و محاسبات سریع خیلی مهمه اولویتم یازدهمت باشه کلا و اینکه این سه کنکور نظام جدید نشون داده تستای چندموردی که میگن چندمورد درسته یا اشتباهه تو شیمی خیلی بیشتر شده و سال پیش 15 تا چندموردی داشت و 4 تا درست و نادرست که اگه چندموردی قوی باشی دیگه درست و نادرست برات آب خوردنه همین 20 تا تست حدود 60 درصد کنکور میشد 

اینا چیزایی بود که به ذهنم رسید و به نظر من عمومی رو تابستون زیاد وقتی روش نزاری تا ببینی چی میشه اوضاعش

درخواست دوستی بدین و یه پیام با موضوع گروه واتساپ بدین تا روز بعد کنکور یعنی ۷ روز دیگه لینک رو واست ...

تاپیک های قبلتون خوندم که گفتین چند نفر رو قبول میکنید و بهشون مشاوره رایگان میدین

حقیقتش من هزینه گرفتن مشاور رو ندارم برای همین قصد داشتم خودم برای خودم برنامه بریزم و بخونم شما میتونین بهم لطف کنین و بهم برنامه بدین؟ 

2706