2733
2739

من به خانواده همسرم خیلی سر بودم

همسر سابقم هیچی نداشت و خسیس بود و کلا داغون بودن از هر نظر 

فوق العاده خز و چیپ

من سریعا طلاق گرفتم

بعد دو سال با ی اقایی آشنا شدم ک از هر لحاظ ک بگی ازونا خیلی سر تره و اینا به گوششون رسیده 

دارن به در و دیوار میزنن

تا امروز یکی از فامیلاشون اینستا پیام داده بهش 

الان میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی خیلی عوضین منم از اینا دیدم فامیله پیام داده زنه یا مرده

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
2731

خب

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2738
بهش میخوره اکانت فیک باشه بگین چ برخوردی کنم نامزدم خیلی پسر خوب و منطقیه همش داره منو‌ اروم میکن ...

اصلا اینستا نامزدت از کجا پیدا کردن بگو اینستا رو به مدت بپاکه

فرشته بهارم✨ دختری آمیخته به هنر🪅💚چیز‌هایی که می‌شنوی رو زود باور نکنچون دروغ‌ها سریعتر از حقیقت پخش می‌شن :)) بزرگترین اقیانوس آرام هست پس آرام باش تا بزرگ شوی 🌏 ☄️ اما من به تموم چیزایی که گفتن نمیرسی . رسیدم و بازم میرسم💛✨🙌
2706