2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فضا نوردم در عین حال وکیل و متخصص مغزو اعصاب در پاریس درآمدمم نجومیه نمیشه گفت ریا میشه

جوووووون که تازه عضو نی نی سایتم هستی هم زمان از فضا🤣🤣

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
اتفاقا من خیلی ازش خوشم میاد 😅😅 قطعا بره سر کار درامد ثابتی خیلی وضعش خوب میشه 

آره منم خوشم اومد بچه زرنگیه 😁

🍋آموزش مجسمه ماهی قرمز واسه هفتسین ellen_.art@ اینستا🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2720
وای شرمنده هواپیمام وسط راه سوختش تموم شد فرود اومدیم پرش کنیم

اوکی عزیزم اخه من دو هزار دلار داده بودم میز رزرو کردم

الان نیومدی دیگه منم رفتم با جت شخصیم یه دوری بزنم اگه جواب ندادم بدون  انتنم پریده خودت که میدونی تو ناحیه هوایی انتن نمیده

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
اوکی عزیزم اخه من دو هزار دلار داده بودم میز رزرو کردم الان نیومدی دیگه منم رفتم با جت شخصیم یه دور ...

😂😂😂😂

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
2714

حالا استارتر شما چرا موفق نیستی؟ :)

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
منم بد نیستم خواستم ببینم نسبت به بقیه کجام 😁

خداروشکر😁🌱

2706