2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم کجا ای یو ای کردی ؟ چه کارهایی قبل و بعدش انجام دادی ؟؟؟ روز ازمایش بتا چند بود؟؟

سلام من رویان رفتم اون سال،ولی متاسفانه سقط داشتم وتازه الان پسرم بدنیا اومده،ایشالا شماهم مشکلتون برطرف شه به زودی 

دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

سلام.بچه ها کسی میدونه هزینه آی یو آی تو بیمارستانای خصوصی مثل لاله چنده؟ خودشون میگن هر بارش ۵۰۰ میشه ولی انگار بعدش هم یه سری هزینه های اضافی داره؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

کدوم شهری؟ باید با توجه به شهری که هستی ،بهت معرفی کرد

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

دوستای عزیزم من iui  انجام دادم باردار شدم تنبلی تخمک داشتم خیلی این در و اون در زدم ولی بالاخره با خانم دکتر ندا سالاریه متخصص زنان و زایمان نازایی اشنا شدم خدا بهشون سلامتی بده مطب شون گاندی جنوبی 88656158