2733
2734
عنوان

رقابت لاغری💪🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 58531 بازدید | 10713 پست
فقط میگیر باش وگرنه کتکت میزنم 😁 اسمتو میشه بدونم

ییعنی  نشد من بیام تو تاپیک از دستت نخندم بخداااا🤣🤣

وزن اولیه ۹۰ 😎وزن شروع تو تاپیک ۷۳💚 هدف اول۶۹💚هدف دوم۶۵💚هدف نهایی۶۰💜💚وزن فعلی👈🏻۶۵👉🏻خدایا شکرت که هدف دوم رو هم دیدم❤ خدایا  تو بهترینی🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب برنامه برای فردات بخیال نشیا صبحانه چای شیرینی یا چای با دو. حبه قند  نیمرو یا املت ۶ قاشق ...

وای خدا برا ما ارزو هست،😂😂

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
2728
هانیه عزیزم

ببرنامه هایی که سپیده جون میده عالیه خودت نتیجه شو خواهی دید

وزن اولیه ۹۰ 😎وزن شروع تو تاپیک ۷۳💚 هدف اول۶۹💚هدف دوم۶۵💚هدف نهایی۶۰💜💚وزن فعلی👈🏻۶۵👉🏻خدایا شکرت که هدف دوم رو هم دیدم❤ خدایا  تو بهترینی🥰
2738
خسته نباشی واقعا عالیه💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻

فدااات 

امروز فست بودم باید ۶۰۰ می‌خوردم 

از فردا از ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ میخورم 

💕💕💕هر کی این امضا رو میبینه آرزو میکنم غم به دلش راه پیدا نکنه ....لبت خندون باشه دوست عزیزم🙂
والله باید بزنم دیگ وقت میزارم طرف ول کنه بره کتکم داره🤭😁😁

اره  کتک و خوب اومدی😐😐😐😂

فدااات  امروز فست بودم باید ۶۰۰ می‌خوردم  از فردا از ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ میخورم

دلاور خودمی جیگررر😜😜😜🤩🤩🤩🤩

2706