2733
2739
عنوان

رقابت لاغری💪🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 58569 بازدید | 10713 پست
یه چیز،بگم از وقتی رژیمم خرجمونم کمتر شده🤣🤣🤣😆😆😂😂

😂😂😂😂واقعا هم بی تاثیر نیست وای سپیده ما یه همسایه داریم زنه ی اندامی داره ک نگم عالیه عالیییییی بازوهای لاغر بالاتنه لاغر پاهای لاغر ولی ی ک..نی داره اینقدر گنده و خوشگل منی ک مجردم حسودیم میشه😂😂😂بعد زنه خوراکش انگار ی بچه ۳ سالس اینقدر کم میخوره اینقدر اروم میخوره ک نگو

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماسکم زدم فرمانده منتظرم خشک بشه بکنمش نماز بخونم

اورین بهت دختر خوشگل

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
۵۸ خیلیه ها من قدم ۱۶۸ تا ۶۰ دیگ نهایتش ببینم چی میشه نمیخوام چوب خشک بشم

اره برای تو ۶۰ خوبه من قدم ۱۶۳ چون مجردم هستم برسم ب ۵۵ دیگه عالیه ولی ۶۰ هم واقعا خوبه حالا فعلا ناهار رشته پلو داریم ی کفگیرش ۳و خورده ای میشه موندم چ کنم نمیشه هم نخورم چون میرم بعد سرکار

2728
بخور کم بخور دیگ ماا ستنبلی داریم

نوش نوش

😂😂😂😂واقعا هم بی تاثیر نیست وای سپیده ما یه همسایه داریم زنه ی اندامی داره ک نگم عالیه عالیییییی ...

اره ماهم یه همسایه داریم بچه اش تازه ۶ ماهشه وای هسکلش نعرکه است باسنش پهنه کمر باریک ببینی کف میکنی

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
2738
نوش نوش

ورزشتو انجام داوی شدتش چطور بود؟

ورزش فردات

پروانه جلو ۲۰ تا 

طناب ۶۰ تا سرعتی

مشت زدن متناوب ۳۰ تا اگر سخت بود دوست ۱۵ تایی

ساعت گرده بازو هر دوجهت هم جبو هم عقب دو دست همزمان سرعتی ۴۰ ثانیه

قیچی بازو ۳۰ ثانیه

شنای روی دیوار دو ست ۱۵ تایز

سر شانه هالتر از پشت سه ست ۱۲ تایی

زیر بغل هالتر خم دو ست ۱۲ تایی

جلو بازو هالتر لاری دو ست ۱۲ تای

جلو بازو سیمکش (چون تو سیمکش نداری با یه کش دور ستون اینو انجام بده اگر ستونم نداری😁 این حرکت خالی انجام بده)

سه ست ۱۲ تایی

پلانک ثابت ۳۰ ثانیه حتما تایمر بزنیاسوپر با شنای سوئدی ۶ تا دوباره پلانک ثابت ۳۰ ثانیه ۶ تا سوئدی استراحت نداره به هیچ وجه

اخری همی کششی جلو  بازو با دیوار هر دست ۳۰ ثانیه

موفق باشی سوال داشتی بپرس 

اینم عکس کششی بازو با دیوار قشنگ کشش و حس کنیا

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
ورزشتو انجام داوی شدتش چطور بود؟ ورزش فردات پروانه جلو ۲۰ تا  طناب ۶۰ تا سرعتی مشت زدن متنا ...

پفکککک خوردممم 😶😶😶

🌻دعا میکنی خونه دارشم😔؟خسته شدم خیلی خوشبختیم به خونه دارشدنمه که راحت شم با آسوده بخوابم🥺💔دعا کن خواهرم .بگو صلوات بفرستم واست
2706