2703
2553
عنوان

رقابت لاغری💪🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 58432 بازدید | 10711 پست
قربونت عزیزدلم  اره همین کار رو دارم میکنم🤣🤣🤣میگم باشه رژیم نمیگیرم ولی کار خودمو میکنم🤣🤣 ...

خدانکنه جیگر 

😂😂اره بابا پیش اومد پیششون از همه چی بخور یکم یکم 😉😛من که اگه خانوادم چیپسی پفکی میخرن به اندازه کالریم بعضی اوقات میخورم 😁که ناراحت نشن 

عضو گروه ابی💙💙وزن ۶۴ هدف ۵۷
ایی خدا چرا مریض شدیی ☹مواظب خودت باش سعی کن اینقد سخت نگیری هی فکر کنی هر دقیقه به رژیمو اینا خودتو ...

اول سرگیجه و حالت تهوع داشتم فکر کردم قندم افتاده شیرموز خوردم دیدم درست نمیشم دراز کشیده بودم خوب بودم اما یکم سرم رو از بالشت جدا میکردم خونه میچرخید🥺مسموم شده بودم😞اما امروز خوب خوبم😍😍😍قرار امشب نفر اول بشم😅😅🤣🤣🤭🤭

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدانکنه جیگر  😂😂اره بابا پیش اومد پیششون از همه چی بخور یکم یکم 😉😛من که اگه خانوادم چیپسی ...

من کلا قند مصنوعی نمیخورم هله هوله هم نمیخورم اما فست فود میخوردم که اونم از وقتی رژیم هستم نمیخورم 

اونا هم هله هوله اینا دوس ندارن برای همین نمیارن منم مشکلی ندارم از این بابت😅

اما برای غذا خوردن مشکل داریم انگار بچه دو ساله هستم🤣🤣🤣بابام امروز سر تکون میده میگه نچ نچ این غذای ادم جون هست خودت داری میکشی☹️😅

نمانده در دلم دگر توان دوری                                           ❤️🥺محمدم🥺❤️
اول سرگیجه و حالت تهوع داشتم فکر کردم قندم افتاده شیرموز خوردم دیدم درست نمیشم دراز کشیده بودم خوب ب ...

میدونی منم اوایل رژیم بودم و ورزشو رژیمو سخت گرفتم اینطوری شده بودم البته الانم اینطوری میشم 😁 ولی همونجوری ادامه میدم 

تو اوایلشی زیاد ورزشو طولانی انجام نده از کم کم 

اگ زیاد زیاد ورزش کنی باز همینطوری میشی قشنگم 

امروز نهایت ۳۰ دقیقه ورزش کن 

اسیب نزن به خودت 

2720
من کلا قند مصنوعی نمیخورم هله هوله هم نمیخورم اما فست فود میخوردم که اونم از وقتی رژیم هستم نمیخورم& ...

ولی طبیعی بخور کشمش 

مویز خرما عسل کره بادوم‌زمینی اینارو بخور قبل ورزشت یه خرما بنداز دهنت یا یه قاشق عسل بعد ورزش کن تو ورزشم اب زیاد نخور 

همه چی برای بدن نیازه تو باید خودتو تامین کنی هر یه شب در میون قرص مولتی ویتامین بخور خیلی خوبه صورتت خراب نمیشه 

میدونی منم اوایل رژیم بودم و ورزشو رژیمو سخت گرفتم اینطوری شده بودم البته الانم اینطوری میشم 😁 ولی ...

سر گیجه و حالت تهوع برای مسمویتم بود 

نزدیک دو هفته هست رژیم رو شروع کردم اما پیاده روی ورقص خیلی وقته انجام میدم تو رژیمم زمانش رو هر دو روز ی بار زیادتر کردم😘😘😘ممنون از راهنمایت قشنگم😘😘

سر گیجه و حالت تهوع برای مسمویتم بود  نزدیک دو هفته هست رژیم رو شروع کردم اما پیاده روی ورقص خ ...

اها 

لعنتی مسمومیت خیلی بده 🥴🥴🥴🥴خیلی میترسم ازش 🤣اخه از حالت تهوع به شدت میترسممم 

افرین ورزشکار😍😍

ولی طبیعی بخور کشمش  مویز خرما عسل کره بادوم‌زمینی اینارو بخور قبل ورزشت یه خرما بنداز دهنت یا ...

قرص زینک خریدم بخورم اشکال نداره؟اخه بعدکه خریدم گفتن چاق میکنه 

اره عسل خرما اینا میخورم😍

اما قند مصنوعی مثل خود قند بسکویت و... نمیخورم از قبل هم دوس نداشتم .

اما عشق فست فود هستم که حذفش کردم☹️

2714
اها  لعنتی مسمومیت خیلی بده 🥴🥴🥴🥴خیلی میترسم ازش 🤣اخه از حالت تهوع به شدت میترسممم  ...

ارههه من متنفرم از حالت تهوع خیلی بده بخدا😖

ان شالله عزیزم😍😍😍💪💪💪🌹🌹🙏🏻ممنون قشنگم  البته دو روز مریض بودم نتونستم خیلی فعالیت کنم ...

عزیزم نه تو زود کم میکنی وزنت بالاست اون وزنش 59 ایناست تو وزن 59 و به بعد دیر کم میشه گلم مثلا شاید دو هفته ی کیلو اینا تو انشالله 85 دوشنبه هستی 

وزن فعلی ۸۸.۵۰۰
عزیزم نه تو زود کم میکنی وزنت بالاست اون وزنش 59 ایناست تو وزن 59 و به بعد دیر کم میشه گلم مثلا شاید ...

واای انشالله عزیزم😍😍😍😍خیلی ذوق دارم که دوشنبه وزن ۸۵ رو ببینم😍😍ممنون بابت انرژی که بهم دادی عزیزدلم

فدات گلم من دوست داشتم دوشنبه 80 باشم فکر نکنم بشه پوفف

خدانکنه عزیزم 

نامیدی نداریم عزیزم ان شالله دوشنبه وزن ۸۰ رو می بینی😍

بلندشو همین الان کالری سوزی کن😍 

تو میتونی💪💪💪💪👏👏👏

قرص زینک خریدم بخورم اشکال نداره؟اخه بعدکه خریدم گفتن چاق میکنه  اره عسل خرما اینا میخورم😍 ا ...

من جون میدم برا فست فود و چیپسو پفکو بستنی و پاستیلو نوتلا 😐😐😐و شیرینی خامه ای..... اگه نام ببرم ده صفحه میشه 

قرص زینک من خوردم چاق نمیکنه شب قبل خواب بخور 

افرینن😍

2706