2297
2298
عنوان

رقابت لاغری💪🏻💪🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 17225 بازدید | 4007 پست
میدونی منم اوایل رژیم بودم و ورزشو رژیمو سخت گرفتم اینطوری شده بودم البته الانم اینطوری میشم 😁 ولی ...

سر گیجه و حالت تهوع برای مسمویتم بود 

نزدیک دو هفته هست رژیم رو شروع کردم اما پیاده روی ورقص خیلی وقته انجام میدم تو رژیمم زمانش رو هر دو روز ی بار زیادتر کردم😘😘😘ممنون از راهنمایت قشنگم😘😘

خدای مهربونم❤️من میدونم که ان شالله برام معجزه میکنی مادرم شفا پیدا میکنه😍تا قبل عید سال من و عشقم بهم میرسونی😍❤️           لطفا برام دعاکنید مادرم خوب بشه و به عشقم برسم🌹🙏🏻   
سر گیجه و حالت تهوع برای مسمویتم بود  نزدیک دو هفته هست رژیم رو شروع کردم اما پیاده روی ورقص خ ...

اها 

لعنتی مسمومیت خیلی بده 🥴🥴🥴🥴خیلی میترسم ازش 🤣اخه از حالت تهوع به شدت میترسممم 

افرین ورزشکار😍😍

ولی طبیعی بخور کشمش  مویز خرما عسل کره بادوم‌زمینی اینارو بخور قبل ورزشت یه خرما بنداز دهنت یا ...

قرص زینک خریدم بخورم اشکال نداره؟اخه بعدکه خریدم گفتن چاق میکنه 

اره عسل خرما اینا میخورم😍

اما قند مصنوعی مثل خود قند بسکویت و... نمیخورم از قبل هم دوس نداشتم .

اما عشق فست فود هستم که حذفش کردم☹️

خدای مهربونم❤️من میدونم که ان شالله برام معجزه میکنی مادرم شفا پیدا میکنه😍تا قبل عید سال من و عشقم بهم میرسونی😍❤️           لطفا برام دعاکنید مادرم خوب بشه و به عشقم برسم🌹🙏🏻   

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

اها  لعنتی مسمومیت خیلی بده 🥴🥴🥴🥴خیلی میترسم ازش 🤣اخه از حالت تهوع به شدت میترسممم  ...

ارههه من متنفرم از حالت تهوع خیلی بده بخدا😖

ان شالله عزیزم😍😍😍💪💪💪🌹🌹🙏🏻ممنون قشنگم  البته دو روز مریض بودم نتونستم خیلی فعالیت کنم ...

عزیزم نه تو زود کم میکنی وزنت بالاست اون وزنش 59 ایناست تو وزن 59 و به بعد دیر کم میشه گلم مثلا شاید دو هفته ی کیلو اینا تو انشالله 85 دوشنبه هستی 

جان جدت لایک نکن😑😩عاشقا دیوانگی کن که دیوانگی خود عشق دگر است😉وزن شروع🌱 87.950 چهار تیر 🔑🔓،85.100هشت تیر🔑🔓،وزن  83.400 سیزده تیر🔑🔓،وزن بیست تیر۸۲.۴۵۰🔑🔓،وزن بیست وهفت تیر۸۰.۶۰۰🔓🔑،وزن۳ مرداد ۷۸.۴۰۰🔑🔓،وزن  ۷۷.۹۵۰ده مرداد🔑🔓وزن فعلی ۷۷.۷۰۰هفده مرداد🔐 هدف فعلی۷۵🔒🗝🔨،وزن هدف دوم ۷۰🔒🗝🔨
2051
عزیزم نه تو زود کم میکنی وزنت بالاست اون وزنش 59 ایناست تو وزن 59 و به بعد دیر کم میشه گلم مثلا شاید ...

واای انشالله عزیزم😍😍😍😍خیلی ذوق دارم که دوشنبه وزن ۸۵ رو ببینم😍😍ممنون بابت انرژی که بهم دادی عزیزدلم

واای انشالله عزیزم😍😍😍😍خیلی ذوق دارم که دوشنبه وزن ۸۵ رو ببینم😍😍ممنون بابت انرژی که بهم دادی عز ...

فدات گلم من دوست داشتم دوشنبه 80 باشم فکر نکنم بشه پوفف

جان جدت لایک نکن😑😩عاشقا دیوانگی کن که دیوانگی خود عشق دگر است😉وزن شروع🌱 87.950 چهار تیر 🔑🔓،85.100هشت تیر🔑🔓،وزن  83.400 سیزده تیر🔑🔓،وزن بیست تیر۸۲.۴۵۰🔑🔓،وزن بیست وهفت تیر۸۰.۶۰۰🔓🔑،وزن۳ مرداد ۷۸.۴۰۰🔑🔓،وزن  ۷۷.۹۵۰ده مرداد🔑🔓وزن فعلی ۷۷.۷۰۰هفده مرداد🔐 هدف فعلی۷۵🔒🗝🔨،وزن هدف دوم ۷۰🔒🗝🔨
فدات گلم من دوست داشتم دوشنبه 80 باشم فکر نکنم بشه پوفف

خدانکنه عزیزم 

نامیدی نداریم عزیزم ان شالله دوشنبه وزن ۸۰ رو می بینی😍

بلندشو همین الان کالری سوزی کن😍 

تو میتونی💪💪💪💪👏👏👏

قرص زینک خریدم بخورم اشکال نداره؟اخه بعدکه خریدم گفتن چاق میکنه  اره عسل خرما اینا میخورم😍 ا ...

من جون میدم برا فست فود و چیپسو پفکو بستنی و پاستیلو نوتلا 😐😐😐و شیرینی خامه ای..... اگه نام ببرم ده صفحه میشه 

قرص زینک من خوردم چاق نمیکنه شب قبل خواب بخور 

افرینن😍

برای یوبوست چی خوبه کسی میدونه🙇

من جون میدم برا فست فود و چیپسو پفکو بستنی و پاستیلو نوتلا 😐😐😐و شیرینی خامه ای..... اگه نام ببرم ...

وایی من پیتزا خیلی دوس دارم ☹️

عزیزمم 

عه پس منم از امشب بخورم😍

دقیقا😶😶😶من بدنم میلرزه از  ترس وقتی حالت تهوع دارم☹☹

من خودمم میگفتن دارو بخور میگفتم نمیخوام میترسم بالا بیارم😅😅😅

برای یوبوست چی خوبه کسی میدونه🙇

ی متن دیدم درموردش پیدا کنم برات میگم عزیزم 

نخور بابا زیاد خوب نیست من دیروز یه لیوان نوشابه خوردم با یه بیسکویت نتیجه اش این شد هفته ایی یه بار اشکال نداره نه همش دیگ من شوهرممم همش بستنی میخره همش چیپس پفک هله هوله دیگ نمیخورم

اره بخور من موهامو دوست ندارم از دست بدم 😂میخورم یه شب در میون 

منم موهامو خیلی دوس دارم☹️خداکنه چیزیشون نشه☹️

من خودمم میگفتن دارو بخور میگفتم نمیخوام میترسم بالا بیارم😅😅😅

😂😂😂وای منم 

همیشه کوچولو بودم حالت تهوع داشتم چایی نبات بهم میداد مامانم  😂😂بعد خوردن اون گلاب به روت بالا میاوردم گولم میزدن ک بالا بیارم😒😒😒😒