2737
2734

خانوما من و همسرم تا مرحله طلاق رفتیم و شش ماه درگیر این مسئله بودیم من یه پسر دو ساله دارم و بعداز پادر میانی بزرگترها من قبول کردم به زندگی برگردم و به شوهرم و پدرش گفتم من از اقوام شوهر خیر ندیدم و برمیگردم فقط بخاطر پسرم اگه میدونین باید معاشرت کنم و نمیشه قطع رابطه بزارین جدا بشم و در غیر اینصورت بزارین بیام پسرمو بزرگ کنم اونام گفتن بیا برگرد قدمت سر چشم و تا نخای نه میگیم با کسی رفت و آمد کن نه میزاریم کسی مزاحم زندگیت بشه منم صراحتا گفتن از خواهر شوهر کوچیکه و همسرش متنفرم و باید هیچوقت مزاحمم نشن همه قبول کردن تا خودم نخام نمیزاریم آشتی کنید الان من پنج ماه برگشتم و کلی آرامش دارم ولی خانواده شوهرم اومدن پادر میانی که بیا با خواهر شوهرت آشتی کن و بدون هماهنگی با من قرار شده امشب بیان خونم منم به محض اینکه فهمیدم خونمو ترک کردم و به همسرم گفتم من هیچوقت آشتی نمیکنم و شما قول دادین الآنم پدرش مدام زنگ میزنه بنظرتون چکار کنم خانوما؟

ب نظرم هر کدورتی بهترع ی روزی پایان بدی بهش

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاری که حال دلت رو خراب میکنه انجام نده

مشخصه الان زمانش نیست که اشتی کنی

با پدرشوهرت صحبت کن و بگو الان زمانش نیست 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2738

چیکار کردن باهات خواهر شوهرتینا؟ 

بدون هماهنگی و زدن زیر حرفشون ، حق با توئه ، ولی اگه آرامش زندگیت بهم میخوره و دوباره دعوا میشه بزار بسان و برن 

.♡You are enough. ♡                                                متاهل، عاشق موسیقی  ، فیلم و کتاب و هرچیز قشنگی...
2706