2733
2734
عنوان

تجربیات شیرین پس از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 1096060 بازدید | 40118 پست
عزیزی.امابعضی ازدکترا نه تنها کمک نمیکنند بلکه فقط پول الکی میگیرند

اره خب اما چاره ای نیس ما ک سقط داشتیم کارمون بهشون گیره حسابی.من ک از سقط مجدد خییییلی میترسم حالا هرچی سعی میکنم بهش فک نکنم اما نمیشه

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماسقطت چجوری بود؟بادارو بود؟یا رحمت نگه نمیداره؟

من ب دلیل ایست قلب جنین باداروسقط کردم.الان فهمیدم مشکل سیستم ایمنی دارم وباید تو دوران بارداری سرم بزنم تا بتونم جنین رو نگه دارم

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2728

سلام،امیدوارم همگی این روزا رو بسلامتی سپری کنید و مامان بشید من بعد تقریبا 4سال و خورده ای چشمم به این تاپیک خورد،روزهای دلهره اوری رو گذراندیم و الان یه دختر پنج سال و دوماهه دارم،الهی دامن همگی سبز شه

سلام،امیدوارم همگی این روزا رو بسلامتی سپری کنید و مامان بشید من بعد تقریبا 4سال و خورده ای چشمم به ...

ممنون عزیزم

2738
سلام من ۴روز پیش تووهفته ی ۱۲م به دلیل توقف رشد جنین تو ۹هفتگی سقط با دارو انجام دادم کسی بوده که عی ...

سلام من تو 10 هفته  قلب جنین دیگه نزد.الان آزمایشات ایمنی و انجام دادم چندتاش بالا بود ومشکل داشت .دکتر گفت باید تو بارداری سرم IVIGبزنی.از2هفته دیگه ب امید خدامیخوام اقدام کنم.من 10 تیر سقط داشتم.

سلام من ۴روز پیش تووهفته ی ۱۲م به دلیل توقف رشد جنین تو ۹هفتگی سقط با دارو انجام دادم کسی بوده که عی ...

سلام..منم سقط داشتم هشت هفته و شش روز ..گفتم شاید کم کاری تیرویئد باعث شده..اما ی دکتر دیگ رفتم گف جفت پایین بوده..

سلام من تو 10 هفته  قلب جنین دیگه نزد.الان آزمایشات ایمنی و انجام دادم چندتاش بالا بود ومشکل دا ...

سلام عزیزم.منم ۳ روز پیش تو هفته ۸ بدلیل توقف رشد جنین سقط کردم.شما چند وقت بعد از سقط آزمایش دادید و چه آزمایشایی؟

سلام عزیزم.منم ۳ روز پیش تو هفته ۸ بدلیل توقف رشد جنین سقط کردم.شما چند وقت بعد از سقط آزمایش دادید ...

سلام.من یک ماه بعد سقط رفتم دکتربرام آزمایش ایمنی نوشت.اون چندتاش از حدنرمال بالاتربود.ازهفته دیگه اقدام میکنم.دکترم گفته باید تودوران بارداری سرمIVIGبزنم.

2706