2737
2734

بچه ها دیگه دارم روانی میشم، همش نگران بچمم، همش میگم نکنه مریضی چیزی بگیره، هممممش دپرسم میگم نکنه مشکلی داره، تا یه سکسکه میکنه من فشارم میوفته از ترس..میگم حتما معدش مشکل داره. کسی هست مثل من؟

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

منم‌ازبدوتولد‌پسرم اینطوربودم،تاالان که ۶سالشه،دیگه واقعا خودموفراموش کردم ازبس بیش ازحدحساسم

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من متاسفانه داغون و بی اعصاب شدم این چندسال

منم داغونم، اصلا اعصاب ندارم همش افسرده و نگرانم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2728
منم‌ازبدوتولد‌پسرم اینطوربودم،تاالان که ۶سالشه،دیگه واقعا خودموفراموش کردم ازبس بیش ازحدحساسم

خداحفظش کنه پسر منم ۳سالشه منم از موقع بارداری همینم دیگه زندگی نمیکنم که انگار. همش نگرانم یه مریضی بگیره میترسم جذب کنم