2733
2734
عنوان

باردارم مسموم شدم

200 بازدید | 6 پست

دیشب رفتیم بیرون غذا خوردیم دیشب حالم خوب بود.صبح با سوزش معده از خواب پریدم و بعدش ببخشید بالا اوردم.از صبحه حالم بده نمیتونم چیزی بخورم.درازم همش.بلند میشم سرگیجه و حالت تهوع شدید میگیرم.شوهرمم سرکاره.چی بخورم یکم بهترشم تا شوهرم بیاد برم دکتر.دارم میمیرم.همه چیز در گلومه ولی ببخشید بالا نمیارم.۱۴هفته باردارم ولی تا حالا تهوع نداشتم میدونم مسموم شدم.تورو خدا کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شربت آبلیموی خنک بخور آبلیموشم یه کم بیشتر بزن 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

ماست بخور..نوشابه بخور.. عرق نعنا هم اگه داشتی بخور..

حتما شوهرت اومد یه دکتر برو..

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌