2297
2330

براش ایه الکرسی خوندم

وقتی از بهترین آدمای زندگیت میرنجی حتی اگه بگی بخشیدمش یه چیزی ته دلت میمونه.. کینه نیس یه جای زخمه یه چیز که نمیزاره اوضاع مثل قبل شه هرچقد هم تلاش کنی خودتو بزنی به اون راه و بگی نه.. بی فایدس یه چیزی این وسط از بین رفته و جای خالیش تا همیشه درد میکنه 💔کینه را از خدایی آموختم که بخاطر یه اشتباه هرگز شیطان را نـبـخـشـیــــد ♡ ‌ ‌◉━━━━━━───────     ↻ㅤ  ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆🤞🥲                                          https://harfeto.timefriend.net/16592696013691
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334

عزیزم اول امیدوارم هرچی زودتر پدرتون شفا بگیرن.بعد اینکه شوهرخواهرم یه نفرو میشناسه که داروهای کمیاب و نایاب دارن.برای خواهر زاده خودم که مشکل پدرشمارو داشت ازاین آقا دارو میگرفت.پارسالم مادرم کرونا گرفت یه دارو بود اصلا پیدا نمیشد ازایشون گرفتیم

"دوست دارم اندازه کسی که تورا برایم آفرید"      

خداکنه حالشون کامل خوب شه بزودی....دعا میکنم براشون با صلوات و آیت الکرسی

به خودم قول دادم تا آخر عمرم برای دفاع از حق و حقوق خانم ها تلاش کنم چون میدنم هیچی از یک مرد کم ندارن...
الهی 😕😕😕حال عمومیش چطوره ؟؟؟؟غذا میخوره ؟؟؟

غذا که اصلا با دارو هایی که میخوره اشتهای کم‌ شده شاید دو تا لقمه از بهمن تا حالا ۱۵ کیلو کم کرده البته ۱ هفته هست فهمیدیم سرطان داره شب تا صبح کامل از درد بیداره خیلی ناراحتم چون کم خونی شدید هم گرفته روزی یک لیتر خون میزنن

غذا که اصلا با دارو هایی که میخوره اشتهای کم‌ شده شاید دو تا لقمه از بهمن تا حالا ۱۵ کیلو کم کرده ال ...

وای از بهمن.بعد تازه متوجه شدید! 

انشالا خدا سلامتی بده. برای دارو زنگ بزن ۱۹۴ اطلاعات دارویی. بهت میگن کجا موجود هست

عزیزم اول امیدوارم هرچی زودتر پدرتون شفا بگیرن.بعد اینکه شوهرخواهرم یه نفرو میشناسه که داروهای کمیاب ...

خب عزیزم میشه لطفا ازشون برام بپرسید اگه زحمتی نیست چون ما تهران هم رفتیم ولی نبوده