2297

براش ایه الکرسی خوندم

♥️مَِطَِمَِئَِنَِ بَِاَِشَِ هَِمَِوَِنَِ جَِوَِرَِیَِ کَِهَِ بَِرَِاَِثَِرَِیَِهَِ اَِتَِفَِاَِقَِ هَِمَِهَِ چَِیَِ رَِوَِ اَِزَِدَِسَِتَِ مَِیَِدَِیَِمَِ یَِهَِ بَِاَِرَِ هَِمَِ بَِرَِ حَِسَِبَِ اَِتَِفَِاَِقَِ هَِمَِهَِ چَِیَِ رَِوَِ بَِدَِسَِتَِ مَِیَِاَِرَِیَِمَِ اَِمَِیَِدَِوَِاَِرَِمَِ اَِمَِرَِوَِزَِ،َِبَِهَِ دَِسَِتَِ بَِیَِاَِرَِیَِ هَِمَِهَِ اَِوَِنَِ چَِیَِزَِاَِیَِیَِ رَِوَِ کَِهَِ نَِاَِخَِوَِاَِسَِتَِهَِ اَِزَِ دَِسَِتَِ دَِاَِدَِیَـَِ٨َِـَِﮩَِـَِ۸َِـَِﮩَِ♥️                                          https://harfeto.timefriend.net/16559079794321

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2306
2050

عزیزم اول امیدوارم هرچی زودتر پدرتون شفا بگیرن.بعد اینکه شوهرخواهرم یه نفرو میشناسه که داروهای کمیاب و نایاب دارن.برای خواهر زاده خودم که مشکل پدرشمارو داشت ازاین آقا دارو میگرفت.پارسالم مادرم کرونا گرفت یه دارو بود اصلا پیدا نمیشد ازایشون گرفتیم

"دوست دارم اندازه کسی که تورا برایم آفرید"      

خداکنه حالشون کامل خوب شه بزودی....دعا میکنم براشون با صلوات و آیت الکرسی

به خودم قول دادم تا آخر عمرم برای دفاع از حق و حقوق خانم ها تلاش کنم چون میدنم هیچی از یک مرد کم ندارن...
الهی 😕😕😕حال عمومیش چطوره ؟؟؟؟غذا میخوره ؟؟؟

غذا که اصلا با دارو هایی که میخوره اشتهای کم‌ شده شاید دو تا لقمه از بهمن تا حالا ۱۵ کیلو کم کرده البته ۱ هفته هست فهمیدیم سرطان داره شب تا صبح کامل از درد بیداره خیلی ناراحتم چون کم خونی شدید هم گرفته روزی یک لیتر خون میزنن

غذا که اصلا با دارو هایی که میخوره اشتهای کم‌ شده شاید دو تا لقمه از بهمن تا حالا ۱۵ کیلو کم کرده ال ...

وای از بهمن.بعد تازه متوجه شدید! 

انشالا خدا سلامتی بده. برای دارو زنگ بزن ۱۹۴ اطلاعات دارویی. بهت میگن کجا موجود هست

اینجا تبادل نظره.هم نظر میدم هم ممکنه موافق و مخالف رو ریپلای کنم.اگه از ریپلای ناراحتی همین الان جمع کن از نی نی سایت برو بیرون🏃‍♀️
عزیزم اول امیدوارم هرچی زودتر پدرتون شفا بگیرن.بعد اینکه شوهرخواهرم یه نفرو میشناسه که داروهای کمیاب ...

خب عزیزم میشه لطفا ازشون برام بپرسید اگه زحمتی نیست چون ما تهران هم رفتیم ولی نبوده

2051