2726
عنوان

وای از جنس پسر خیلی میترسم انگار اکثرا متجاوزن

| مشاهده متن کامل بحث + 3787 بازدید | 146 پست

یکی رو میشناختم با دوست پسرش میره بیرون شهر، دوتا مرد میان به دختره تجاوز میکنن ، جالب اینجا بود که پسره هم شهوتی میشه به دختره تجاوز میکنه. بعدا که دختره ماحرا رو تعریف کرد پسره میگفت اگه بدونید این چند ماه چه عذابی کشیدم.

خاک توسر بیشعورت کنن الدنگ خودتم همکاری کردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم ناراحتی ولی گفتن زن خراب جمله خوبی نیست عزیزم🙂

ول کن تو هم این وسط منظورش فاحشس

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2728
تازه کاتم کنی ممکنه بیان اسیدپاشی کنن بهت

وای یاخدا آره دیگه کلا جنس پسر خیلی خطرناکه نمی‌دونم چرا موقع عصبانیت و شهوت دیگه هیچی حالشون نیست 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
کسی با شما نبود😒😒

حالا بر نخوره  چرا انقد زود گارد میگیرید 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
خوب همین پسرا که تجاوز کردن می‌تونستن برن با زن خراب نیازشون برطرف کنند چرا چنین کاری کردن 

چون مریضن بحث ارضای جنسی نیست که اونی که روانیه میخواد روحش ارضا بشه میدونی چی میگم  ادم های روانی تو مغزشون چیزهای عجیب میگذره

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
همونا که اوردن وسط خیابون هووو کردن؟؟؟

هوو کردن به چه دردی میخوره؟به نظرت وقتی توی این مملکت یکی سر زنشو میبره و بعدشم آزاد و رها توی همون محله و خونه به زندگیش ادامه میده دیگه هوو شدن چیزیه؟

وقتی حرمت انسان ها و زن ها اندازه ی یک کیلو باقالی نیست هیچی فایده نداره

دستا بالا دستا بالا ...😂😂😂😂میبینم که با ریتم میخونی
کدوم محدودیت دقیقا؟ جامعه پر از زنه فلانه که راحت در دسترسن! 

خوب همین جوون از اول نیازش برطرف نمیشه  بخاطر همین حریص میشه بعد خیلی از مردها دخترا نگاهشون هم نمیکنن 

یکی رو میشناختم با دوست پسرش میره بیرون شهر، دوتا مرد میان به دختره تجاوز میکنن ، جالب اینجا بود که ...

یعنی دوست پسرش هم همکاری کرده ؟ یاخدا وای عجب آدمایی پیدا میشه 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
وای یاخدا آره دیگه کلا جنس پسر خیلی خطرناکه نمی‌دونم چرا موقع عصبانیت و شهوت دیگه هیچی حالشون نیست&n ...

وضع خطرناک شده دیگ نمیشه با خیال راحت آدم پاشو از در خونش بذاره بیرون

اصالت یعنی : دلت نمیاد خیانت کنی ، دلت نمیاد دل بشکونی ، دلت نمیاد دورو باشی ، دلت نمیاد آدمارو بازی بدی                   این سادگی نیست اصالته!
2706