2204
عنوان

وای از جنس پسر خیلی میترسم انگار اکثرا متجاوزن

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 146 پست
یکی از دوستای منم این شکلیه...  بیماری نیست ولی میگه اذیت میشم

بله خیلی سخته

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُﻦ ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

میتونی بگی من و شوهرم کدوممون آزمون استخدامی قبول میشیم؟از حس ششمت استفاده کن

من بلد نیستم اصلا اینجوری

فقط بصورت گذرا از ذهنم رد شد که شوهرتون😄

ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐُﻦ ﻭﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩِ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﮐﺴﯽ ﻧﺸﻮ” ﺣﯿﻮﺍﻧﺎﺕ ﻫﻢ، ﺑﻪ ﺟُﻔﺖ ﻫﺎﯼ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ . . . ”
اعدام سریع میمیره. ولی این مدل زجر کش هست.

زجر میکشه ولی حق زندگی داره.اعدام حق زندگی نداری

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          دانشجوی تاریخ نبودی که یزید بن معاویه ، معاویه بن یزید ، مروان بن حکم ، عبدالملک بن مروان ، ولید بن عبدالملک ، سلیمان بن عبدالملک ، ولید بن یزید ، یزید بن ولید و ... رو باهم قاطی کنی عشق و عاشقی یادت بره🚶🏻‍♀️          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!😂
2306
2050
بنظر منم گزینه بهتر زن مهربونه😍

Are you kidding me?😂🚶🏻‍♀️

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          دانشجوی تاریخ نبودی که یزید بن معاویه ، معاویه بن یزید ، مروان بن حکم ، عبدالملک بن مروان ، ولید بن عبدالملک ، سلیمان بن عبدالملک ، ولید بن یزید ، یزید بن ولید و ... رو باهم قاطی کنی عشق و عاشقی یادت بره🚶🏻‍♀️          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!😂
زن خراب؟ یعنی اگر به اون خانم تجاوز بشه مهم نیست دیگه؟ 

تجاوز نه مثل آدم بره نیازشو با اونا برطرف کنه

حشریت نریده بیکاری .بی قانونی .هرح مرج و... ریده به بشریت

نه بابا اینجوریم نیست 

یا 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا مادر شدن و خانه دار شدنم صلوات میفرستی؟!؟؟؟؟⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩ممنون😍

یجوری از مملکت صحبت نکنیم انگار خارج از ایران برا تجاوزای گروهی از دختره اجازه میگیرن!!!!

اتفاقا وضعیت تجاوز و مشکلات جنسی خارج و در بیشتر کشورا خیلی رایجه متاسفانه...برا ما مرغ همسایه غازه...بعضی سایتا هستن که امار تجاوز ها و تعرض ها رو در کشورای اروپایی و امریکایی از سایتای خودشون میدن...واقعا تعجب برانگیزه...

الانکه وضعیت پوشش و وا دادگی تو کشور خودمون از خیلی جاها بدتره...فاحشه و اونکاره هم که در دسترس ترین هستن...به عرض چند دقیقه میشه یکی پیدا کرد....کدوم محدودیت؟؟؟ فقط مغازه رسمی دختر فروشی و تن فروشی نداریم که خب شعبه های خیابونی خیلی فعالی هست...لازم نیست جا اجاره کنن...

مرده میگه خانممو برا کاری راهی کردم شهرستان.تا اومدم تو ماشین نشستم خانمه با کلی عشوه و ناز زد به شیشه و بعدم تندی جلو نشست...گفتم بفرمایید...گفته عزیزم من در خدمتت هستم همه جوره!!!! و بعد که بیرونش کردم بزور تلفنش رو داده...مرده میگفت تا صبح از فشار جنسی خوابم نبرده و شماره تلفن تو دستم...حالا نمیدونم که زنگ زده یا نه!!! ولی در این حد در دسترس....!!!!!

تورو خدا این چیزا رو به مملکت نسبت ندین و عدم ازادی و...هر چی میکشیم که داریم از همین مثلا ازادی ها می کشیم

2051