2733
2734
عنوان

آسم

548 بازدید | 15 پست

سلام خانما کسی هست ک بچش بخاطر حساسیت به بعضی خوراکیا و حیوانات و خاک آسم گرفته باشه 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

چند وقتشه. پسر منم حساسیت داره آسم نگرفته ولی دکترش دفعه اخر گفت اگه بدتر شد اسپری میدم. برادرمم بچگیش همین مشکلو داشته و دیگه تبدیل به آسم شده بود که تا هفت سالگیش بود فقط بعدش خوب شد کامل الان یه آلرژی معمولی داره

چند وقتشه. پسر منم حساسیت داره آسم نگرفته ولی دکترش دفعه اخر گفت اگه بدتر شد اسپری میدم. برادرمم بچگ ...

۶سالشه پسرم به خیلی چیزا حساسیت داره 

خاک دود ادویه خربزه هلو توت فرنگی کاکائو چیپس پفک سرخ کردنیا و.... بچم دیشب خیلی حالش بد شد دکترش گفت مستعد آسمه یه شربتو آمپولم داد ک سرچ کردم دیدم برا آسمیاس😭😭😭😭😭خیلی حالم بده از دیشب دارم غصه میخورم 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۶سالشه پسرم به خیلی چیزا حساسیت داره  خاک دود ادویه خربزه هلو توت فرنگی کاکائو چیپس پفک سرخ کر ...

نگران نباش خوب میشه. از چیزایی که حساسیت داره دوری کنین. پیش متخصص آسم و آلرژی بردی؟ 

2728
نگران نباش خوب میشه. از چیزایی که حساسیت داره دوری کنین. پیش متخصص آسم و آلرژی بردی؟ 

نه فردا نوبت داشتم ولی امشب بدحال شد بستری شد 

تا ببینم فردا دکترش چی بگه

الهی عزیزم نگران نباش. ان شاالله که چیزی نیست. خوبه الان؟ 

الان بهتره با کلی بخورو اوکسیژنو اسپری بهتر شده 

پرستار گفت حمله آسم بوده و کم کم خوب میشه

الان بهتره با کلی بخورو اوکسیژنو اسپری بهتر شده  پرستار گفت حمله آسم بوده و کم کم خوب میشه

مرخص شد ببرش متخصص آسم و آلرژی ازش تست میگیره که دقیقا به چیا حساسه و این که ازش بپرس چیکارا کنی تو خونه خوبه براش منم هنوز نبردم دستگاه بخور سرد گرفتم براش تو خونه روشن میکنم

2738
مرخص شد ببرش متخصص آسم و آلرژی ازش تست میگیره که دقیقا به چیا حساسه و این که ازش بپرس چیکارا کنی تو ...

اتفاقا پرستارم گفت حتما مرخص شد ببرم پیش متخصص آلرژی تست بدم 

سلام منم الرژی دارم ب دود خاک درخت  کرت و کهور گردو و انواع اجیل و تمام کنسرو هایی ک مواد نگهدارنده دارن بیش از انداره سرفه خشک داشتم با خارش چشم و گلو و لپ ابریزش و عطسه ک خیلی شدید بود 

رفتم تست دکتر تست دارم  بهم گفتن ب چی و چی حساسیت دارو تست تنفس هم گرفتن برا سرفم ک رو ۷۵ بود بهم دارو داد گفت ارژی درمان قعطی نداره فقط باید مراقبت کنی و دارو هم یش از اندازه نمیتونی مصرف کنی ضرر داره 

یه راه دیگه هم داشت...

برای هم آرامش باشیم، همه خسته ایم...

..ک باید واکسن میزدم ک خیلی گرون بود قیمتش ب دلار حستب میشد و تا طی چهارسال باید این واکسنو هرماه میزدم 

من چون رعایت کردم خیلی حالم خوبه ولی بعد از قطع دارو فقط تا دوهفته سرفه نمیکنم بعد دوباره شروع میشه 

ولی برای بچه ها فرق داره واکسن شاید نزنن و اینکه دکتر گفت اگه تو بچگی الرژی بگیری خیلی زودتر خوب میشی

برای هم آرامش باشیم، همه خسته ایم...
سلام منم الرژی دارم ب دود خاک درخت  کرت و کهور گردو و انواع اجیل و تمام کنسرو هایی ک مواد نگهدا ...

سلام ممنون ک وقت گذاشتی عزیزم 

آره دکترشم گفت باید تست آلرژی بگیریم ازش

هنوز دکترش از سفر نیومده 

خداکنه درمان شه بچم گناه داره بخواد ازین سن تا آخر عمرش اینجوری مریض باشه

تو سن پایین زودتر درمان میشه 

آره دکترشم گفت اکثر بچه ها تا سن ۱۱  ۱۲ درمان میشن 

تست داذم مشخص شد به گرد گلو درختا حساسیت داره و میوه های بوته ای و شکلات و ادویه جات 

من گفتم واکسنشو بزنی چطوره دکترش گفت پرهیز داشته باشه احتمال زیاد خودبخود خوب میشه اگر نشد ۱۲ ۱۳ سالگی واکسن بزنه

2706