2328
2298
وای عزیزم خدا بد نده چی شده😭😭😭.. برو با ی دکتر دیگه مشورت کن بهش بگو ببین چی میشه

سلام عزیزم خوبی من دوباره آنومالی دادم گفتن روده اکوژن داره و مشکوکه الان هم سلفری دادم و منتظر جوابم 😓

ببخش دیر جواب رو دادم این مدت اصلا نی نی سایت نیومدم 😓

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
سلام عزیزم خوبی من دوباره آنومالی دادم گفتن روده اکوژن داره و مشکوکه الان هم سلفری دادم و منتظر جواب ...

وای خدایا چقد ناراحت شدم برات عزیزدلممم ایشالله بلا ب دوره امیدوارم ب سلامتی نینیت بیاد بغلت و سالم باشه..برات دعا میکنم عزیزم جوابش ک اومد حتما خبرشو بهم بده خیلی نگرانتم😢🙏🏻😘

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

وای خدایا چقد ناراحت شدم برات عزیزدلممم ایشالله بلا ب دوره امیدوارم ب سلامتی نینیت بیاد بغلت و سالم ...

مرسی عزیزم توکلم ب خداست ❤❤🙏🙏

خودت چیکار میکنی نی نی ت خوبه 

2051
مرسی عزیزم توکلم ب خداست ❤❤🙏🙏 خودت چیکار میکنی نی نی ت خوبه 

جواب سلفری اومد عزیزم؟؟.

نینی منم خوبه چن روزه درگیر انومالیم میرمو میام ک برگه سلامتو بدن نینیم هی تکون نمیخوره هی چپ میشه هی همکاری نمیکنه خوابه کلا🤷🏻‍♀️😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جواب سلفری اومد عزیزم؟؟. نینی منم خوبه چن روزه درگیر انومالیم میرمو میام ک برگه سلامتو بدن نینیم هی ...

ن فعلا نیومده منتظرم ببینم چی میشه 

چطور تکون نمیخوره چیزهای شیرین زیاد بخورد تکون میخوره 

شانس بیاری بعد ب دنیا اومدن هم اینطور خوش خوب باشه 😅

ن فعلا نیومده منتظرم ببینم چی میشه  چطور تکون نمیخوره چیزهای شیرین زیاد بخورد تکون میخوره  ...

وای نمیدونم والا خدا کنه دیگه تکون بخوره دیوونم کرده این بچه😅♥ برام دعا کن الان تو مطبم دیگه راحت بشم

حتما بهم خبر بده وقتی جوابش اومد 😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای نمیدونم والا خدا کنه دیگه تکون بخوره دیوونم کرده این بچه😅♥ برام دعا کن الان تو مطبم دیگه راحت ب ...

خودت تکون هاش رو متوجه میشی ؟من الان چند روزه ک میفهمم تکون میخوره 

باش حتما 

خودت تکون هاش رو متوجه میشی ؟من الان چند روزه ک میفهمم تکون میخوره  باش حتما

ن والا من اصلا نمیفهمم هنوز فقط در حد سوزن سوزن شدن دور ناف همین..گفتن طبیعیه از هفته 20 میفهمی..

نینیمم پسر بود عزیزم..سونو 12 هفته اشتباه گفته بود بهم..16 هفته درس بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن والا من اصلا نمیفهمم هنوز فقط در حد سوزن سوزن شدن دور ناف همین..گفتن طبیعیه از هفته 20 میفهمی.. ن ...

ب سلامتی عزیزم من ک از رو آزمایش گفتم پسره آن تی درست نیست ب منم گفته بود دختر اونم با احتمال بالا پیج ها همه گفتن دختر کافه هم گفت دختر آنومالی درسته 

ب سلامتی عزیزم من ک از رو آزمایش گفتم پسره آن تی درست نیست ب منم گفته بود دختر اونم با احتمال بالا پ ...

عزیزمممم ایشالله سالم بیاد بغلت برات دعا میکنم مشکلی پیش نیاد 😢💋♥🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب سلامتی عزیزم من ک از رو آزمایش گفتم پسره آن تی درست نیست ب منم گفته بود دختر اونم با احتمال بالا پ ...

ازمایش الکیه عزیزم منم از ازمایش پسر بود انومالی گف دختره

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 😍انشالله این لحظه ی قشنگ روزی همه ی منتظرا بشه الهی امین