2733
2734
عنوان

وای از دست شوهر شلخته چیکار کنم

588 بازدید | 21 پست

میبینی پا میشه اب میخوره همه جا آب می‌ریزه می‌خوابه صبح میبینم آشپز خونه پر لکه آبه یا اینقدر تنبله دیروز مهمون داشتم کلا سرپا بودم بعد رفتن مهمونا میگه میوه بیار چایی بیار شیرینی بیار انگار خودش چلاقه صبح میخواد لقمه بگیره بره سرکار همه جارو نون می‌کنه ظرفارو میندازه زمین سفره رو باز میزارع می‌ره الآنم مریضم میگه پول سونوگرافی ندارم بری ماه بعد حقوق ریختن میبرم یا لباس تابستونی ندارم

گفتع بزار بریزرن میخرم اما دیروز به تعارف گفتم میخوای مامانت اینا شام دعوت کنم فردا گفت آره گوشت داریم گفتم یکم داریم گفت بزار برم بخرم میخواستم اون لحظه بزنم ضربه مغزی بشه مرتیکه انگار همونی نبود که می‌گفت پول ندارم یدونه نت نمیخرع گوشیش میاد به نت من وصل میشه گوشیم داغ میکنه

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

من گوشت خوار نیستم برای همون غذاهام گوشت نمی‌زنم برای مادر پدرش خودشم میده

میشه یه صلوات برای حل مشکلم بفرستی عزیزم😊🙏ممنونم اگه میشه یه صلوات هم برای شادی روح شهید ابراهیم هادی هدیه کنید♥️مرسی🧿بنده عاشق مرلین مونرو هستم😍🥺تنها کسی که طرفدارشم🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اول اینکه جلوش هیچی نیار حتی غذا هم درست نکن  دوم خونه رو تمیز نکن سوم کارتش رو بردار برو خرید 

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

مقصر همه رفتارهاش خودتون هستید از اول باید به نظم عادتش می‌دادید و باهاش برخورد جدی میکردید. اون قسمت صحبتتون که میگید پول نداره شما رو ببره دکتر و میخواید خانوادش رو دعوت کنید و مهمونی بگیرید و هزینه کنید رو هم باز درک نمیکنم و باز خودتون مقصرید !!

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2738

عزیزم تقریبن همه مرداهمیننا من انگشت شمار دیدم طرف نظم داشته باشه کاراشو انجام بده خودش     شوهر منم اینجوریه ولی خب کاریش نمیشه کردتربیتش بایکی دیگه بود کاره اونو که من نباید انجام بدم 😊

پس الان چجوری اینجایی

من نت دارم اون برای خودش نت نمیخرع میاد به نت گوشی من وصل میشه گوشیم داغ می‌کنه باطریش 

اول اینکه جلوش هیچی نیار حتی غذا هم درست نکن  دوم خونه رو تمیز نکن سوم کارتش رو بردار برو خرید& ...

این خونه رو تمیز نکن خوب گفتی من همیشه عادت دارم بهد حمام ،حمامو میشورم اما شوهرم میره نمیشوره منم ی ی ماهی نشستم خیلی کثیف بود اخرش شوهرم گفت چرا گفتم وقتی تو نمیکنی منم نمیکنم دیدم سری بعد که رفت حمام شسته بود

#یاس           #بیم                            نی نی یار عزیز قبل ترکوندن ی اطلاع بده بیزحمت.والا😒
مقصر همه رفتارهاش خودتون هستید از اول باید به نظم عادتش می‌دادید و باهاش برخورد جدی میکردید. اون قسم ...

من به شوخی گفتم اون جدی گرفت آخه میذونه از مادرش خوشم نمیاد اره پول نداریم اون میگه ولی داره بعد خونه وسایل داشتم از اونا میپختم دیگه انگار مادر خودش بجز سیب زمینی چی میزارع جولومون همونم با فش میداد

عزیزم تقریبن همه مرداهمیننا من انگشت شمار دیدم طرف نظم داشته باشه کاراشو انجام بده خودش    ...

خونه خودشون اینجوری نیست

من به شوخی گفتم اون جدی گرفت آخه میذونه از مادرش خوشم نمیاد اره پول نداریم اون میگه ولی داره بعد خون ...

الانم بهش بگید پول گوشت رو بده خودتون تا برید دکتر

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2706