2726
عنوان

سونوى واژينال_ توروخدا جواب بديد

214 بازدید | 10 پست

بچها من ديروز سونوى واژينال شدم دكتر گفت هنوز ساك باردارى تشكيل نشد و توى شش هفته هستم

الان تو سونوى واژينال اگه خارج رحمى بود مشخص بود ديگه؟؟بايد بهم ميگفت اما چيزى نگفت فقط گفت بتارو دوباره تكرار كن،يا سونوى واژينال مشخص نميكنه خارج رحمو؟

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا استرس داری که خارج رحمی باشه 😕

اخه ٦ هفته خيلي طول كشيد ديگه تا الان بايد ساك مشخص ميشد حداقل ،تازه لك بينى قهوه اى هم دارم

اگر درمورد موضوعى هم نظر نيستيم محترمانهریپلاى كنيد كه بحث كنيمما فقط عقايدمون فرقداره ، دشمن هم نيستيم
2728
شاید بارداری پوچه

نه پوچ ساك تشكيل ميشه اما جنين تشكيل نميشه،من ديروز بتام ٩٥٠بود،تو باردارى پوچ شنيدم بتا انقدر بالا نميره

سنو نشون می‌ده‌نگران نباش.اینکه جنین تشکیل نشده به خاطر اینه که سن بارداریت کمتر از ۶هفته س.شاید ۴ باشی.لقلح دیر اتفاق افتاده

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
اولین روز از آخرین پریودت کی بوده ؟ و اینکه عددای تیتر بتا چند بودن ؟  گاهی اوقات توی محاسبه ه ...

بتا ٩٥٠بود ٩  روز قبلش ١٨٠