2370
2368

شاید سینوزیت یا میگرنه پیگیری کن

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من.                                                                                                 🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                            ریپ مخالف ممنوع  ❌😒  بیین چقد باید آدم حسابت نکنن وقتی ریپ مخالف میزنی جوابتو نمیدن یا نی نی یار برات تگ میکنن پس بشین سرجات 😂
سینوزیت دارم اما فکر نمیکردم از اون باشه

از همونه مخصوصا الان که کولرا روشنن بدتر میشه آدم 

چه حس قشنگیه بفهمی یه آدم خود خواه تورو از خودشم بیشتر میخواد چه خوبه که دارمت فرشته مهربون من.                                                                                                 🌧   مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                             پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                            ریپ مخالف ممنوع  ❌😒  بیین چقد باید آدم حسابت نکنن وقتی ریپ مخالف میزنی جوابتو نمیدن یا نی نی یار برات تگ میکنن پس بشین سرجات 😂

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم میگه از اعصابه ولی خودم نمیدونم 

من واس هر دردی رفتم دکتر گفتن اعصابه شاید باورت نشه من حتی برفکی هم میدیدم الانم میبینم حتی ام ار ای تزریقی دادم اصلا علائمی داشتم ک نگم بهتره....همش اعصاب بود الانم معدم داغونه ۳تا دکتر رفتم همه میگن اعصابه ولی تا اندو و کلو ندم مگه آروم میشمممم من....امیدوارم اینم اعصاب باشه واقعا برام داعا کنید