2410
2553
عنوان

کدوم اسم دختر؟؟

520 بازدید | 49 پست

اگه خودتونم هم اوا با اینا اصیل و تاریخی ایرانی سراغ دارین بگین😅

تعداد رای : 59
نظرسنجی
هلیا
35
59%
لیلا
5
8%
ایلا
13
22%
فرانک
6
10%
تو نگاه باز تاب عمق یه رویاست ....!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

غزل 

غزاله

سلنا

آیه

یسنا

‏        «ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما   خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»                  آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد.‌‌‌.                                                                                         هوچی گری  اولین دستاویز کسایی هست که دلیلی منطقی برای رفتار و حرکاتشون ندارند !                                            🖤 ۱:۲۰ 🖤 فراموش نخواهیم کرد..
2720

ملیسا،ملیکا،ایلیا هم به هلیا میاد با اینکه اسم پسره

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!                                              https://harfeto.timefriend.net/16592096098135

فکر نمی‌کردم هنوزم کسایی باشن که اسم فرانک رو برای بچشون در نظر بگیرن😍😍😍😍😍😍

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2714
فکر نمی‌کردم هنوزم کسایی باشن که اسم فرانک رو برای بچشون در نظر بگیرن😍😍😍😍😍😍

اسم های اصیل خیلی جذاب تر و قشنگ ترن 

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
مگه خیلی قدیمیه☹

چشمامو قلبی کردم برای این اسم🤕

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706