2733
2734
یعنی تمام کارای کثیفش با حق طلاق اوکی شد!!!عجبا

چ‌کنم دیگه 

بهش فرصت دادم 

درکش شاید سخته اما مشاوره هم رفتیم گفت چون خودش پی به اشتباهاتش برده تغییرش راحته

دعا کنید پشیمونم نکنه

مث خواهر من نری ک پشت سرتم نگاه نکنی خودش قهر کرد برگشت سه ساله اصلا انگار خانواده ای نداره اگه اونا ...

من با خانواده م در تماسم و فردا میرم خونه مامانم 

اما با خانواده شوهرم کاتم چون مشکل منو می دونستن و حق ب پسرشون دادن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ‌کنم دیگه  بهش فرصت دادم  درکش شاید سخته اما مشاوره هم رفتیم گفت چون خودش پی به اشتباها ...

انشالله بهترینها برات رقم بخوره گلم

هرچی تو دلته💖

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2728
جدی شوهرت می‌گفت بزار دوست دختر بگیرم بیارم خونه ؟؟ ببخشیدا عجب خریه،،،تا اینجا که خوب چزوندیش!! ...

اره همیشه میگفت 

الان میگه فکر نمی کردم اینهمه اذیت بشی ک بخای طلاق بکیری اخه زن قبلیم مشکلی نداشت 

خلاصه ک مخ منو با قسم و‌ایه زد برگشتم 

البته ک خودمم خاستم برگردم و اخرین فرصتو‌‌ بدم 

بقول شوهرم این چزوندنا لازم بود تا بفهمم کجام

اره همیشه میگفت  الان میگه فکر نمی کردم اینهمه اذیت بشی ک بخای طلاق بکیری اخه زن قبلیم مشکلی ن ...

خاک تو سر این مردا که باید بچزن تا بفهمن چیبه چیه. شوهر منم هم باید بچزه و هنوز  فرصت نکردم این کار رو کنم. بچه کوچیک دارم حوصله جنگ و دعوا ندارم. ولی باید یه حرکتی بزنم.

خدا برات هر جی خیره بیاره  راستش من خیلی از طلاق میترسیدم از خدا میخاستم ی راهی بزاره جلوم ک ک ...

منم چون بچه دارم بخاطر اون وبخاطر آبروی خانوادم نمیخوام طلاق بگیرم ولی میخوام واقعا به خودش بیاد بفهمه چه کارایی کرده چقد اذیتمون کرده جایگاه منو بچشو بدونه بعد قبول کنم برگردم

2738
من با خانواده م در تماسم و فردا میرم خونه مامانم  اما با خانواده شوهرم کاتم چون مشکل منو می دو ...

افرین ب تو ک با خانوادت رابطه قطع نکردی خواهرم بعد این همه ک ما براش سوختیم مثل شوهر ندیده ها برگشت و سراغی از هیچکدوممون نگرف بشدت دلمون شکست الانم بودو نبودش بحالمون فرقی نداره

خدایا میدونم به این زودیا یه نی نی خوشگل بهم بدی بشه همدم پسرم 🥹
منم چون بچه دارم بخاطر اون وبخاطر آبروی خانوادم نمیخوام طلاق بگیرم ولی میخوام واقعا به خودش بیاد بفه ...

اینکه بچه داری خیلی باید تحمل کنی 

یکم بیشتر صبوری کن ایشالا میفهمه دنیا دست کیه و‌ادم میشه

خاک تو سر این مردا که باید بچزن تا بفهمن چیبه چیه. شوهر منم هم باید بچزه و هنوز  فرصت نکردم این ...

اره واقعا 

شوهر من ی غلطی کرد خودش مونده  

یاد حق طلاقم میفته بیخواب میشه 

همش قسم میده پا نشی یهو بری بگی از ریخت من بدت میاد 

اونجا من کیف میکنم ک چ عذابایی منو‌میداد

افرین ب تو ک با خانوادت رابطه قطع نکردی خواهرم بعد این همه ک ما براش سوختیم مثل شوهر ندیده ها برگشت ...

خانواده مو‌من دو چند ماه ک قهر بودم عذاب دادم هر کاری واسم میکردم تا اروم باشم بهشونم حق دادم ک ازم ناراحت بشن اما با بابام صحبت کردم گفتم نمیخام  طلاق گرفته بشم بیفتم دهن‌مردای فامیل بابامم درکم کرد گفت برو همه سعیتو بکن ادم شد بمون نشدم ک لیاقتتو نداره 

استارتر ان شاءالله ک شوهرت سر براه شده باشه و مشکلتون حل بشه 

فقط اینکه حتما دنبال درمان شوهرت باش و تا زمانی ک ازش مطمئن نیستی حتما یه روش پیشگیری مطمئن استفاده کن احتمال اینکه شوهرت بخواد با بچه وادار به موندنت کنه خیلی زیاده 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
استارتر ان شاءالله ک شوهرت سر براه شده باشه و مشکلتون حل بشه  فقط اینکه حتما دنبال درمان شوهرت ...

ان شاللهاتفاقا فقط دنبال اینه من سریع حامله شم ولی من حواسم جمعه

2706