2726
عنوان

بدون واکسن نمیشه کربلا رفت؟؟😢

75 بازدید | 7 پست

من نزدم ، الانم مامانم میگه دیگه نزن ،ولی میخوام برم کربلا ، حتما لازمه ؟؟؟

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

نمی دونم  والا .اما فکر کنم مهم اینه تست کرونا بدی و منفی باشه .

دوستم و مامانش هر سه دوز رو زده بودن .چند وقت قبل رفتن کربلا .

دوتاشون کرونا گرفتم و اومدن .مراقب باش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم با این شرایط کربلا رفتن واجب نیس.اینا از هر ترفندی استفاده میکنن که مردم رو واکسن بزنن.خوب شد ...

کدوم شرایط ؟! هیشکی هیچ جا نرفته ؟ شمال و کیش وترکیه واجب بوده ، به ما که رسید کربلا واجب نیست ! 

خداییش خو فکر کنید چی‌میگید .... 

من سینه سوخته ی‌بین‌الحرمینم،دارم میسوزم درفراقش 😭

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2728
کدوم شرایط ؟! هیشکی هیچ جا نرفته ؟ شمال و کیش وترکیه واجب بوده ، به ما که رسید کربلا واجب نیست !&nbs ...

عزیزم بد برداشت نکن،شرایط منظورم اینکه اگه ۳ دوز واکسن نزنین،اجازه نمیدن.من خودم از مخالفای واکسنم و اینکه کاملا از اهدافشون خبر دارم.حتما میدونین که یکی از اهداف واکسن از بین بردن نسل شیعه هستش.الان تو این موقعیت باید امام زمان رو دریابیم.ان شاءالله شما هم به ارزوتون میرسین.

کرونا هم که یه دروغ بزرگ بود برا واکسیناسیون مردم.الان چن وقت پیش خودشون پایان کرونا رو اعلام کردن،الان دیگه واکسن زدن چه صیغه ای هست؟ نه اینکه از اول همه چیز برنامه ریزی شده بوده!

عزیزم بد برداشت نکن،شرایط منظورم اینکه اگه ۳ دوز واکسن نزنین،اجازه نمیدن.من خودم از مخالفای واکسنم و ...

خب پس تکلیف من چی میشه ، بدون واکسن اصلا اجازه خروج نمیدن😭

خب پس تکلیف من چی میشه ، بدون واکسن اصلا اجازه خروج نمیدن😭

نه متاسفانه.چی بگم عزیزم،الان همه دیگه دیدن عوارض واکسن رو.میتونین صبر کنین ان شاءالله سال دیگه،حتما شرایط فرق میکنه.خیلیا هستن مثل شما عاشق رفتن ولی خب با این شرایطی که وزیر بهداشت گذاشته،منصرف شدن،قا هم راضی نیس.