2297
2298

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

من فقط میخام نریزه 

این دو تا رو مصرف میکنم موهام ریزش داره ولی خب نسبت به قبلنا کم شده

راستی مامان یاد داد بهم گاهی گانگسترام گریه میکنن                                                       کاربری دوم                                                 کاربر خانم هستم                                         اوتاکو هستم با افتخار                                  تموم شد برو امضا بعدی 
از کدومش استفاده میکردی پر پشت شده بود بلن شده بود یا نازک بود فقط بلن شده بود موهات؟

از هردو یه برهه ای استفاده کردم

هیرویت بهتر بود

واسه ریزش میخوردم رشد موهام همینجوریش خوبه 

پرپشت شده بود کاملا

از هردو یه برهه ای استفاده کردم هیرویت بهتر بود واسه ریزش میخوردم رشد موهام همینجوریش خوبه  ...

من قرص زینگ پلاس و ویتامینe گرفتم اگ هرویت بگیرم ی روز درمیون از هرکدوم بخورم چیزی نمیشه؟؟ شما چجوری استفاده میکردین

من قرص زینگ پلاس و ویتامینe گرفتم اگ هرویت بگیرم ی روز درمیون از هرکدوم بخورم چیزی نمیشه؟؟ شما چجوری ...

الااان گفتی یادم اومدد

منم یکی درمیون میخوردم 

با یه قرص دیگه که یادم نیس چی بود

هر دوتاییش دکتر داده بود تو هم میخای از دکترت بپرس ضرر نداره

[QUOTE=241913245]الااان گفتی یادم اومدد منم یکی درمیون میخوردم  با یه قرص دیگه که یادم نیس چی بود هر دوتاییش ...[/QUOTEعزیزم منم دوماهه هیرویت میخورم اگه همیشه استفاده کنم ضرری نداره؟نمیدونی مصرفش تا چن ماه مجازه؟

من هرویت خوردم 6 ماه موهام که بر اثر کرونا ریخته بود در اومد الان متوقف کردم ریزش مو دارم اما کم&nbs ...

مرسی عزیز دلم اره وقتی قطع میکنی ریزش میگیری ولی رشد خوبی دارع وقتی میخوری من امروز باز شروع کردم ببین در کنارش زینگ پلاس هم بخور ک پر پشت کنه چون هرویت تنها تو رشدش کمک مبکنه پر پشت ن

مرسی عزیز دلم اره وقتی قطع میکنی ریزش میگیری ولی رشد خوبی دارع وقتی میخوری من امروز باز شروع کردم بب ...

خیلی ممنون عزیزم که گفتی حتما استفاده میکنم  

برای ظهور منجی بشریت حضرت صاحب الزمان عجل الله♡صلوات♡