2737
2734
عنوان

میشه بیاید بگید پس کی میشم؟؟😭

130 بازدید | 9 پست

خانوما من ۲۵ خرداد پریود میخواستم بشم بخاطر اینکه ی مسافرت یهویی پیش اومد مجبور شدم از چن روز قبلش ال دی بخورم پریود نشم،یعنی کلا من ۸ تا دونه ال دی خوردم، الان از روزه جمعه که ال دی رو قطع کردم پریود نشدم از طرفی این ماهم میخوام اقام کنم به بارداری .خیلی استرس دارم که نشم..

تا ی هفته وقت داری

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

احتمال داره یکم دیرتر پریود بشین 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔