2726
عنوان

چرا من هر سری باید اینقدر درد بکشم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 64 پست
تحت نظر دکتر هستی؟! اگه نه برو حتما پیش یه پزشک زنان با یه سری دارو حالت خیلی بهتر میشه، اینا اثرات ...

تخت نظر دکتر هستم 

اونم فقط یه مسکن برام‌نوشت که نخریدم 

و اینکه من قصد بارداری دارم، نمیخوام قرص ضد بارداری مصرف کنم 

و اینکه ایران نیستم، این داروها تو ایرانه فقط

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بگم؟  من دوره هام این‌چند ماه اخیر ۲۵ روزه بوده  امروز هم روز ۲۵ دوره ام  روز ت ...

عزیزم منم تو اقدامم و همیشه پریودام نرمال بود، اولین ماه که اقدام کردم خیلی شدید سیستم بدنیم بهم ریخت، با چند روز دیرکرد پریود شدم، و‌ خیلی سنگین و لخته! حالمم خیلی بد بود همش سرگیجه و تهوع و اسهال/یبوست! از چند روز قبل از موعد تا آخر پریود که حدود ده روز طول کشید و‌ عین هفت روز خونریزی شدید و لخته داشتم.. دل درد و کمردرد و سردرد بدجور داشتم! شاید واسه شما هم به خاطر اقدام بهم ریخته!

اگه با قبل خیلی تفاوت کرده احتمالا واسه اقدام بدنت داره اماده بارداری میشه اینجوری عکس العمل نشون داده!

من خودم دوماه اقدام کردم و منفی شد، این ماه سومم استراحت دادم، باید برم دکتر داروهامو تغییر بده، ایشالله از ماه بعد دوباره شروع کنم… من به تاپیک اقدام دارم کلی دوس اونجا هستن همه در حال اقدام خیلیا هم باردار شدن دوس داشتی بیا پیش ما، سوالاتتو بپرس دوستان با تجربه خودشون جواب میدن، اینجوری روزای اقدام هم راحت‌تر میگذره و استرسمون کمتر میشه ✨

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
تخت نظر دکتر هستم  اونم فقط یه مسکن برام‌نوشت که نخریدم  و اینکه من قصد بارداری دارم، نم ...

چه خوب که تحت نظر پرشکی 👌

آره خارجیا مخصوصا اروپا خیلی اهل دارو نیستن اما این چون گیاهییه استقبال میکنن 😅 مخصوصا حوالی آلمان یا بعضی کشورهای دیگه دیدم گل مغربی رو دارن و به صورت دمنوش استفاده میکنن!

انگلیسیش اینجوریه، خودت به زیان محلی جایی که هستی سرچ کن بخون ببین دارن یا اصلا واسه زمان اقدام‌ مناسب هست یا نه!

‏pms evening primrose oil

جایی در زندگی‌ام می‌ایستم؛ و می‌گویم: این تماما من بود، که دوام آورد، ادامه داد، و رسید!  🌱
2728
بازم‌خوش به حالت  من هر ماه دردایی که میکشم شدید تر میشه  انقدر زیاد میشه که دلم‌میخواد ...

عزیزم🥲حتما کمپرس آب گرم استفاده کن یه دکتر هم برو

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
برای یک ساعت دیگه نوبت گرفتم دکتر زنان

خوب کردی

لطفا برای عاقبت بخیربم یه صلوات مهمونم کنید ممنون میشم🥺❤🌹درمن چه میگذرد آن زمان ک جهان در حال گذر است..خواستن همیشه توانستن نیست گاهی داغیست ک بر دل میماند🥀🍂برما گذشت انچه نباید میگذشت...بنظر من پتو کشیدن رو کسی ک خوابه خودش ی روش گفتن دوست دارمه 🥀 ⃟▬▬▭•• اصالت یعنی میتونی خیلی کارها رو بکنی ولی وجدانت اجازه نده..!‌‌‌ ⊰❥ ╭「🌵」:)‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‎‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‍‌‌‎‌‌‌‌‌‌‎‌‌‍‌‌‎‌‌‌‌‎شآید سنم کم باشه ولی اندازه موهای سرت تجربه دارم!خیلی زود تو اوج جوونی‌ پیر شدم 🤙🏻همه اون روزایی ک زار زدم ازته دلم گذشت دیگه وقت خنده های از ته دلمه!💕توی سه سال پیش گیر کردم چرا؟خدایا شکرت بخاطر همه چی چه‌خوبش چه بدش🙏🏻❤️نه که دوستت نداشته باشم... نه ! فقط میترسم ازت‌... پیچیده‌اي ! همونقدر که نداشتنت سخته، داشتنت هم سخته ! همونقدر که بلدي منو بخندوني،بلدي اشکم رو در بیاري ! همونقدر که مهربوني،همونقدر هم بي تفاوتي ! میدوني آدم نمیتونه کنارت آروم بگیره... ! همونقدر که بلدي امن باشي و آروم،ممکنه آدم رو پرت کني ته دره !🖤
انشالله بارداری 🥰🥰🥰🥰🙏

والا جواب آزمایشم‌منفی بود 

حالا بازم صبر میکنم اگه تا شنبه پریود نشم دوباره بی بی چک میزنم 

تو این هاگیر واگیر مریض شدم 

فقط دارم خدا خدا میکنم نازگل مریض نشه 

از صبح بغلش نکردم دلم براش داره پر میکشه

2706