عنوان

واکنشتون چیه

127 بازدید | 14 پست

وقتی چند نفر تو یه مهمونی یا ....نزدبکتونن 

و مشخصه دارن درباره شما حرف میزنن

و درباره خواستگاری از شماس 

و یا درباره شما میپرسن

و شما هم حرفاشون رو می‌شنوید واکنشتون چیه 

واسه من که پیش میاد معمولا به روی خودم نمیارم و یه طرف دیگه رو نگا میکنم 

ضایع نی خیلی

آخه بهم نزدیکیم و فاصله ای نداریم بعضی وقتا حس میکنم خودشون بلند صحبت میکنن گه بشنوی

من در جهنم خودم را یافتم بدون تظاهر،درمیان عربده های پاک ترینشان!💚

منم توجهی ندارم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم عین تو خخخ

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
خب مثلا چی‌ بگه آدم😂 هیچ واکنشی نباید نشون داد

ادم معذب میشه 😶😂بگو خوب میخوایید حرف بزنید نیایید دم گوش مااا🥴این قدر بدم میاد تو ابن موقعیت باشمم

هر چند که خیلی ازاین کارشون بدم میاد اما توجهی بهشون نمیکنم

دقیقا گفتی منم بدم میاد

اوم معذب میشه 

بگو میخوایید حرف بزنید نیایید دم گوش ما

منم سرم میکنم تو گوشی یا الکی با یکی دیگ صحبت میکنم یا مثلا حواسم نیست 😁 اما گوشم پیششون ببینم چی م ...

👌😂😂دقیقا 

تمومشم نمیکنن 

دقیقا میان دم گوش ماا

آدم معذب میشه🥴

آره خیلی بده😂سرتو بکن تو گوشی اگه تکرار شد

معمولا همین کارو میکنم🥴😂خیلی دلم میخواد بلند شم برم ولی بدجور ضایعس😶

در حین حرفاشون هی به ادم نگاهم میکنن تازه بعضیاشونم زل  میزنن به ادم😑

وایی گفتی دقیقااا

تمام رفتار آدم رو زیر نظر میگیرن🥴بیخیالم نمیشن تا زمانی که کنارشون باشی ادامه میدن

2706