2726

کجایی هارلی کوئین بااون تاپبکات ی عده حسود نزاشتن بمونی

یا شیطونکی

بقیه عزیزانی ک سعی میکردن فان بزارن و بخندونن کاربرارو الان سایت شده چرتو پرت دعوا انرژی منفی دروغ همشم تاپیک الکی میزنن بخاطر پر بازدیدا 

خیلی کاربرا رفتن نازنین اوپرا مسافر زهره خانمی دیگه هیچکی نیست 

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  

واقعا واقعا واقعا پربازدیدا چندین روزه حال بهم زنه حتی انرژی مثبتاشونم مزخرفن

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جای هارلی خیلی خالیه....چق  دوسش داشتم

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !

دقیقا

کاربر قدیمی..من..آن خفاش مغرورم ،که میمیرم زِ بیخوابی ،ولی با ذلَت و خواری ، سه ی شب هم نمی خوابم!!😂😐من ۶ هم نمیخوابم 😂🌝.   میشه بخاطر اینکه منو عشقم به هم برسیم یدونه صلوات بفرستی🥺؟

من که هیچ زمان تاپیک های پربازدیدرونمیخونم ،،اکثرشون سرکاریه،این چندروزکه واقعا عنوانشون رومیبینم خیلی رومخن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
2706