2703
2553

واقعا خسته شدم دیگه فقط میریزم تو خودم و خودمو میزنم به طور شدید...

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چه مشکلی داری 

خیلی گیر میده حتی وقتی دقیقا چیزی که میگه رو انجام میدم میزنه زیرش میگه تو بی عرضه ای تو عقل نداری و حرفای خیلی خیلی زشت

خیلی اذیتم میکنه 

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
اینکه همش دلش میخواست زودتر شوهر کنیم ب خواسته اش هم رسید حالا انگار بمب اتم کشف کرده دختراش رو زود ...

به منم میگه شوهر کن برو اذیتم میکنه وقتی کسی میخواد بیاد خواستگاری آبروریزی میکنه که نیان و خودشون برن برای همیشه

خیلی گیر میده حتی وقتی دقیقا چیزی که میگه رو انجام میدم میزنه زیرش میگه تو بی عرضه ای تو عقل نداری و ...

مامات منم همین بود فکر کنم هفتاد درصد مامانا همین بودن غیر قشر محدودی ک ماماناشون تحصیل کرده بودن یه معلمی کارمندی چیزی بودن

من الانم مشکل دارم تاپیکم هست

خوندم

کمتر رفت و امد کن باهاش الکی بهونه بیار نیان

مادری که اینجوری اشک ادمو دربیاره اومدنش فایده نداره

2706