2733
2734
عنوان

خاک بر سرم شد رفت

513 بازدید | 20 پست

امروز رفتم جواتساز تزریق کردم.پروفایلو

حالا حس میکنم صورتم نامتقارنه.شوهرم میگه کج شدی انگار

هفته قبلم بوتاکس زدم.میدونید تزریق پروفایلو تو جایی که بوتاکس تزریق شده عوارض داره یا نه

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی بوتاکس میزنی 

تا دوماه نباید رو صورتت تو اون منطقه ک بوتاکس زدی کاری کنی 

حالا بازم دقیق نمی‌دونم 

شما ب دکترا گفتی اینجایی ک داری پروفایلو میزنی قبلا بوتاکس زدی؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
دنبال عکس پروفایل می‌گشتم 😐

منم:/چقد خلیم

فرفری هسدم با موهای بنفش"                                   گر دلت از ستم و غصه برنجد تو بخند...!                                                                         
وقتی بوتاکس میزنی  تا دوماه نباید رو صورتت تو اون منطقه ک بوتاکس زدی کاری کنی  حالا بازم ...

اره گفتم ترمیم بوتاکس دارم.خدایا استرس گرفتم

چیکار کنم

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2738
اینهم خرج و استرسو برای صورتی ک قراره ی روز بره زیرخاک، درک نمیکنم. می ارزه واقعا؟؟

وا

اینهم خرج و استرسو برای صورتی ک قراره ی روز بره زیرخاک، درک نمیکنم. می ارزه واقعا؟؟

وا چه حرفیه 

چقدررر بد گفتید 

واقعا متاسفم ، حرفتون خیلی زشت بود 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
اره گفتم ترمیم بوتاکس دارم.خدایا استرس گرفتم چیکار کنم

پ نگران نشو 

اگه گفتی ، دیگه ب هرحال بهتر میدونن 

چیزی ک نمیشه مثلا ممکنه این پروفایلو اثر اون بوتاکس ک قبلا زدی رو کم کنه 

نگران نباش منظور من از دست کاری تو منطقه بوتاکس 

اینکه ماساژ بیش از حد بدی 

پ نگران نشو  اگه گفتی ، دیگه ب هرحال بهتر میدونن  چیزی ک نمیشه مثلا ممکنه این پروفایل ...

اصلا ماساژ نداره.فقط چند نقطه تزریق میشه

یه جور ابرسان قوی هست.من خشکی شدید پوست دارم

چن سالته بوتاکس کردی من نمیدونم چرا درکی از بوتاکس ندارم میگم اگه شد صورت وماسک وفیشیال همین از بوتا ...

به سن نیست.به چروک صورته

من متاسفانه زیاد دارم

اصلا ماساژ نداره.فقط چند نقطه تزریق میشه یه جور ابرسان قوی هست.من خشکی شدید پوست دارم

نگران نباش اصلا 

من یه لحظه اشتباهی گفتم بهت بد متوجه شدم 

الآنم اگه نامتقارنه چون ورم داره 

بگذره یکی دو روز اوکی میشه 

تزریق تو صورت 

ب هرحال ورم میاره 

2706