2726

بعد ۴ سال دوسی و هرررکاری براش کردم رفت با یکب دیگ ازدواج کرد داغون شدما ... الان انقد اون ادم برام بی ارزش و بی معنا شده چون خیلی زجرم داد حتی گاهی خودم سرزنش میکنم ک چرا انقد خودمو کوچیک کردم ولی مشکلم اینه که دیگ نسبت ب عشق و ازدواج و جنس مخالف بی حس شدم انگار اون رابطه روحمو گرفت و خیلی وقته مردم انگار دفن شدم با اون رابطه ... کاش هیچوقت کسی ب این مرحله نرسونیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زمان درست میکنه همچیو حق هم داری سخته واقعا

درسته الان بی تفاوتم نسبت بهش ولی میدونی حس میکنم رویاها و ارزوهایی ک داشتم مثلل لباس عروس اونجوری یا ازدواجی ک تو ذهنم بود کلا نابود شد

خب الان دیکه واجب شد اینکه بدتر با این روش بچزونیش در ضمن بابتش اصلا ناراحت نباش چون آدما به جیزی ک ...

من بخاطرش تو خونه کتک خوردم چون نمیتونسم قبول کنم بعد ۴ سال بره   و اونم ب خانوادم گف ک دخترتون مزاحممه

درسته الان بی تفاوتم نسبت بهش ولی میدونی حس میکنم رویاها و ارزوهایی ک داشتم مثلل لباس عروس اونجوری ی ...

خب ۴ سال زمان کمی نیست عمریه واسه خودش

تو ۴ سال زمان لازم داری تا روبه راه شی 

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤

عزیزم کاملا حق داری 

از خودت انتظار نداشته باش که الان حالت خوب باشه 

یا حس خوب داشته باشی به بقیه 

اینجوری خودت اذیت میکنی 

به خودت زمان بده 

مطمئن باش همه چیز برات درست میشه 

من خودم این مراحل داشتم برای همین درکت میکنم 

من بخاطرش تو خونه کتک خوردم چون نمیتونسم قبول کنم بعد ۴ سال بره   و اونم ب خانوادم گف ک دخ ...

به خودت سخت نگیر همه آدما اشتباه میکنن مخصوصا تو این موارد ‌‌.... این برات میشع ی تجربه که بعد چند ماه با خودت ک بالا پایین میکنی میگی خداروشکر ک نشد 

منم همچین تجربه ای رو داشتم....‌ بعد یه مدت دوباره پسره برمیگرده سمتت و فکر میکنه همون عاشق کس‌خل قدیمی.... اما بزار وقتی ک برگشت اونقدر قوی شده باشی ک بوتر پشیمون بشه