2726
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 526635 بازدید | 1395 پست
شما باردار بودین؟

هنوز پریود نشدم الان روز هفتم تاخیرمه دیروز بیبی چک زدم بازم منفی بود امروز دلم درد میکنه و حالت تهوع دارم اما آزمایش ندادم هنوز

میشه برای زایمان راحتم یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد ۱۳روز بی بی تون مثبت شد؟؟؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم منفی بود اون زمان 

🌹کودکم برای سومین بار کلبه کوچک شکمم را با عطر حضورت پر کردی ، عاجزانه میخواهم بمانی ، بمان و به لحظه های بی رنگم رنگ زندگی بپاش 🌹التماس دعا دارم از همتون 🌹... خدا رو شکر که بالاخره خدا به دل منم نظر کرد و توی بهار ۹۷ گل پسرم رو توی آغوشم گذاشت .... 🌷از ته قلبم ارزو میکنم همه منتظرا این روزها رو تجربه کنن و مادر بشن ........ قسمت اول امضام  مال موقعی هستش که تازه باردار شده بودم و چون دیدنش حس خوبی بهم میده  پاکش نکردم ..... ❤خدایا شکر که یه بار دیگه طعم خوش حضور یک فرشته توی وجودم رو میچشم ...بی بی چکم روز ۱۶ دی ۹۹ مثبت شد.. لطفا با قلبای پاکتون برام دعا کنید تا به سلامتی بیاد توی اغوشم 🌺
2728
من الان روز۱۶هستم و هنوزم پری نیومده.بی بی هم منفیه !ولی وقتی خشک شو هاله میندازه ک فک میکنم بخاطر خ ...

چی شد وضعیت شما؟

منم برای اولین بار جلوگیری نکردم (بعد یکسال از ازدواجم). عفونت قارچی واژن گرفتم. فکر می کردم شاید باردار شدم ولی نه. دفعه ها بعد که جلوگیری نکردم دیگه عفونت نگرفتم. اون ماه اولیه خیلی علایم بارداری داشتم و خیلی امیدوار شده بودم. سه روز پریودیم عقب افتاد و بی بی چکم هم منفی شد. روز بعد پریود شدم. خواستم بگم بریا بارداری حتما روزای تخمک گذاریتون رو بدونین. من دو ساله سیکل قاعدگیمو یادداشت می کنم. تازه تو این ماه فهمیدم که تاریخ تخمک گذاری رو اصلا در نظر نگرفته بودم. اگه اقدام حول و حوش روز تخمک گذاری نباشه بارداری اتفاق نمی افته. بعد تخمک گذاری هم فقط بین 12 تا 24 ساعت تخمک زنده می مونه و دیگه اینکه نزدیک پریودی هم احتمال بارداری خیلی خیلی کم هست. بی بی چک هم بستگی داره کی لقاح یا لانه گزینی انجام شده باشه. دو هفته باید حداقل بگذره تا درست تر نشون بده. آزمایش خون خیلی قطعی تر هست.

سلام من الان ۳۹دوره م.چند روز پیش بی بی چک گذاشتم منفی بود.یعنی امکان داره باردار باشم؟؟؟اخه هیچ علائمی ندارم  

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
سلام بچه ها من باردار بودم .... فکر کنم لقاحم دیر بوده چون به حساب پری الان باید ۸ هفته باشم ولی امر ...

چنروز عقب انداخته بودی؟چندمین روز نشون داد؟من 4روز عقب انداختم بی بی زدم منفیه ..زوده؟

2706