2703
2553
عنوان

دیرترین زمانی که بی بی چکتون مثبت شد و باردار بودید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525449 بازدید | 1395 پست
سلام من دوماهه اقدام کردم وآخرین پریمم همون دوماه پیش بود،خیلی هیجان داشتم وحدود دوازده تا بی بی گذا ...

سلام عزیزم.میگم منم نزدیک ۳ ماهه که پریود نشدم و سیکلمم ۳۰ روزس البته با سه چارروز تاخیر.هیچ علائمی از بارداری ندارم.دوروز پیشم بیبی چک زدم منفی بود.فقط خیلی پهلوی چپم صبحا درد میکنه.شمام علائمی نداشی؟؟؟البته من اقدام ب بارداری نکردم اصلا.ولی ممکنه اقایی کاری کرده باشه  و من حواسم نبوده باشه😂و یه سوال که بیبی چک تا چه زمانی از بارداری جوابگو هست؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.میگم منم نزدیک ۳ ماهه که پریود نشدم و سیکلمم ۳۰ روزس البته با سه چارروز تاخیر.هیچ علائمی ...

سلام گلم والا نمیدونم من معمولا بعددوماه یا سه ماه پریود میشدم ولی شما زیاد عقب نمیافتاده.عجیبه این همه تاخیر.ماه اول آدم زیاد علایمی نداره فقط نوک سینم درد میکرد ویکم تپش قلب داشتم.یکم سردم شده بودم.بازم تست بزن به فاصله چندروزانشالله بارداری

2720
سلام عزیزم.میگم منم نزدیک ۳ ماهه که پریود نشدم و سیکلمم ۳۰ روزس البته با سه چارروز تاخیر.هیچ علائمی ...

الان شرایط خوبی نیس وگرنه بهتره بری دکتر ببینی مشکل چیه.فک نکنم باردار باشی وگرنه الان دیگه باید مثبت میشد

سلام گلم والا نمیدونم من معمولا بعددوماه یا سه ماه پریود میشدم ولی شما زیاد عقب نمیافتاده.عجیبه این ...

امروز دوباره صبح تست دادم اولش که کلا خط Cهم خیلی کمرنگ بود چه برسه به Tولی بعد یک ساعتو نیم رفتم نگاهش کردم روی قسمتTیه نقطه ی صورتی بود.مثل خط نبود ولی نقطه ی صورتی بود .یعنی بنظر شما چی میتونه باشه؟؟الان یکم ک نوک سینم رو فشار میدم درد میکنه.خیلی ضعف دارم دو سه روزه جوری که به بدن لرزه میفتم تا یچی شیرین میخورم یا نونی چیزی خوب میشم.ولی تپش قلب و اینام دارم.

2714

اولی 9 روز بعد از تاخیر، در صورتیکه من همیشه از یه هفته بعد از اقدام بی بی میزدم، اولی عجیب بود حتی هفت روز بعد از تاخیر منفی شد ولی یهو 9 روز بعد یعنی دوروز بعدش مثبت شد، دومی 9 روز قبل از موعد و سومی 11 روز قبل از موعد، اولی و دومی پسر، سومی دختر

💗💗💗
الان دیدم کلا خط Tاز بین رفت.مگه میشه؟؟؟

بی بی چک خراب بوده یاصبرنکردی.علایمت به بارداری میخوره.حالا میخوای چند روز دیگه باز بزن.انشالله که بارداری.ینی tکاملا سفید شد؟

بی بی چک خراب بوده یاصبرنکردی.علایمت به بارداری میخوره.حالا میخوای چند روز دیگه باز بزن.انشالله که ب ...

اره عزیزم سفید شد البته بعد از ۵و۶ساعت.بعد از یکروز باز یه حاله ی بسیار کمرنگ افتاد رو T.بنطر خودمم خراب بود تسته.اره یکبار دیگه تست رو میدم.مرسی فدات

منم 3 روزه پریودم رد شده ولی تست منفی بود امروز نمیدونم من دارم عجله میکنم واسه تست گرفتن اخه روز تخمک گذاریم حدودا 13 روز قبل بود و اخرین روز نزدیکیم 14 روز پیش بود .پریود نمیشم ولی چند روز قبل یکمی درد تیر کشیدن زیر شکمم داشتم و بعضی علائم ریز از اولین علائم بارداری رو حس میکنم به نظرتون چه زمانی برای تست مناسبه که جواب دقیق مشخص میشه

بعد از سه ماه اقدام ک باردار نشدم رفتم دکتر  فهمیدم تنبلی دارم دکتر کلومفین داد از 3پری تا 8 خ ...

چرا انقدر زود بی بی چک استفاده کردی؟

خداروشکر که باردار بودی خیلی خوشحالم برات

ان شاءالله صحیح و سالم بیاد بغلت

2706