2733
2734
عنوان

بماند به یادگار +‌عکس

317 بازدید | 4 پست

(میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید لطفا🙏🏻

ان شاءالله همگی حاجت روا بشید)

میخوام این تاپیک رو بزنم که اگه روزی جا زدم، خسته شدم، گفتم ولش کن تلاش نکن... چشمم بخوره به تاپیکم شاید دوباره به حالت قبلم برگردم!

منِ عزیز میدونم چقدر خسته ای، میدونم  باری تو دوشته که سنگینی میکنه و تو رو کم طاقت کرده، درکت میکنم که این چند سال چقدر سخت برات داره میگذره و تو داری تمام تلاشت رو میکنی موفق بشی و به تک تک آدم های زندگیت نشون بدی که چه جور آدمی هستی، میدونم نگران آینده ات،‌‌ بچه هات و زندگیت هستی اما فقط همین چند مدت رو صبر کن،

جا نزن نگو نمیتونم... سخته اما میتونی! درسته باید قید خیلی  چیزهایی که دوست داری رو بزنی اما بعدش به آرامش میرسی!

بعد از هر سختی یک آرامشی تو راهه

منتظر اون آرامشه باش 😉

به خاطر خودت و خانواده ات جا نزن

خدای امروز، خدای فردای تو هم هست پس امیدت به خدا باشه

خدا جون نذار نا امید بشم بعدش برام بشه حسرت 😔

نذار برام بعدا بشه غم و غصه زیاد

من نمیخوام تو این مسیر تنبلی کنم میخوام تلاشمو بکنم که بعدا بچه هام بگن مامانمون تونست :)

همین جا قول میدم به خودم که تمام تلاشمو بکنم تو این مسیر سخت

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
اگر ميخواي در لحظه ي جا زدن معجزه ببيني . پس منطق حكم ميكنه كه زودتر جا بزني . 

گاهی وقت ها ادم به یه جایی میرسه که اگه جا بزنه نابود میشه و این موقع نه منطق میتونه حکم بده نه احساس..

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی وقت ها ادم به یه جایی میرسه که اگه جا بزنه نابود میشه و این موقع نه منطق میتونه حکم بده نه احسا ...

به اين آيه تا حالا با دقت زياد توجه كردي ؟
امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السوء .
نوشته خدا دعاي چه كسي را اجابت ميكنه و گرفتاري اش را برطرف ميكند ؟ دعاي شخص مضطر . يعني آدمي كه به حالت اضطراري افتاده و تو اون حال دعا ميكنه . پس موضوع جا زدن نيست . موضوع اينه كه بايد به اون حالت اضطراري برسيم . 

2731
به اين آيه تا حالا با دقت زياد توجه كردي ؟ امن يجيب المضطر اذا دعاه و يكشف السوء . نوشته خدا دعاي ...

عزیزم اون عکس نوشته رو من ننوشتم که!

یک متن بود که دوسش داشتم گفتم بفرستم 

اون بحثش با تاپیک من جداست.

حرف هایی که زدم به خودم بوده نه هیچکس دیگه