2733
2734
عنوان

خانواده شوهرم فقط از شوهر من توقع دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 38 پست
مادرشوهر منم هر وقت پیشش باشم کاری داشته باشه به شوهرش نمیگه میاد به شوهرم من میگه  خداروشکر ا ...

حالا دیروز شوهرم سر کاره از ۷ صبح رفته تا ۹ صبح امروز بعد پیام داده بیا برای پنجرمون توری بزن خوب برای چی به اون پسر مجرد بیکارش نمیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دوست دارم براشون کاری از دستم بر میاد بکنم ببین پدرشوهرت تشکر میکنه مادر شوهر من میگه دخترم خوبه ...

منم مادرشوهرم گهگاهی میگه ولی پدرشوهرم برا هرکاری ک کنیم تشکر میکنه..ببین عزیزم کلا جنس زن با مرد فرق داره..اصلا انگار تو ذاته زنه یکم خرابی..خخخ..بهش فک نکن..در هرصورت شوهرت مادرشو میبره..توهم فقط عوضشو از خدا بخواه ک مطمعنم بهت میده

2728
پیش خدا گم نمیشه اگر واقعا از ته قلب خوبی کردی 

آره از ته دل دوسش داشتم و براش کار کردم ولی با این که تو این شهر غریبم نه برای زایمانم ۱ روز اومد نه کاری برام کرده باز واسه اون یکی جاریم که هیچکارم براش نمیکنه و همیشه تیکه میپرونه ۱۰ روز واسه زایمانش پیشش مونده

2738
آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز می ...

اگه مادرت بهت بزنگه بیام کمکم نمیری پس کاری به کار شوهرت نداشته باش

خانواده شوهر منم فقط شوهر منو میبینن.کار داشته باشن پول بخوان کلا هرکاری این بدبخت باید انجام بده ا ...

برادر شوهر بزرگم بهونه اورده که سنگ کلیه دارم بیام بیمارستان شاید حالم بد شه بعد هر روز سرکاره😏 همه یجوری میپیچونن ولی شوهر من با دل و جون میره و پولاشم خرج میکنه براشون

اگه مادرت بهت بزنگه بیام کمکم نمیری پس کاری به کار شوهرت نداشته باش

میرم چون هر وقت مریض بودم یا به کمک نیاز داشتم فقط مامانم به دردم خورد مادر شوهرم دیوار به دیوارمه زایمان کردم نیومد مامانم از یه شهر دیکه اومد پیشم کلا مادر شوهرم کاری برای کسی نمیکنه

آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز می ...

حق داری ولی اگه چیزی بگی خودت رو خراب می کنی شوهرت باید مادرش رو ببره خودت هم فقط برو سر بزن

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                
میرم چون هر وقت مریض بودم یا به کمک نیاز داشتم فقط مامانم به دردم خورد مادر شوهرم دیوار به دیوارمه ز ...

خوب عزیزم وقتایی هم که شوهرت کارداشته مادرش کنارش بوده من میفهمم چی میگی چون شوهره خودمم همینه مادرشوهرم تلویزیون آورده این میگه میخوا من قسطشو بدم از اینا ولی خودمونو کوچیک نکنیم بهتره چون به هرحال کاره خودشونو میکنن

2706