2726

سلام دوستان تورو خدا یه راهکار باسیاست بهم بدید مادر شوهرم چندوقت پیش عمل داشت به شوهر من زنگ زده که ۵ صبح بیا منو ببر بیمارستان  باز دوباره چند روز دیگه عمل داره باز میخوان به شوهر من بگن ۵تا بچه داره که ۳تاشون پسرن شوهر من از همشون کوچیک تره الان بیشتر شبا شوهرم شب کاره روزا میاد میخوابه این بخواد بره بیمارستان ۲ روز باز الافمون میکنه کلا دوست ندارم براش کاری کنیم چون خیلی نمک نشناسه جلو غریبه ها میگه من از عروس شانس ندارم عروسام خوب نیستن در صورتی که من خیلی براش خوب بودم تا الان ولی دیگه بسه به نظرتون یه دعوا با شوهرم راه بندازم یا بدتر خودمو خراب میکنم جلوش و بدتر میشه؟

مگه از شما خواسته که ببریدش بیمارستان؟ از پسرش خواسته. بچش نبردتش کی ببره؟ اصلا شما نباید دخالت کنی

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خب شوهرت بره كمك مامانش چى ميشه؟؟ شما ميخواى جاى اون تصميم بگيرى كه چى بكنه؟ مادرشه بذار ببرتش بيمارستان. بعدها وجدانش آسوده خواهد بود . شما توى روابطشون دخالت نكنى خيلى بهتره. از شما كه توقع ندارن برى؟!

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

به شما ارتباطی نداره .هر چقدر برای خانواده و مادرش کاری کنه کم کرده .نمک شناش یا نشناسش تشخیصش با شما نیست ..

مادرش با این پسرش راحته زنگ میزنه به این .شما چکار داری.میخوای دعوا راه بندازی بعد توقع داری بگن عروس خوبیم هستی ؟

مگه از شما خواسته که ببریدش بیمارستان؟ از پسرش خواسته. بچش نبردتش کی ببره؟ اصلا شما نباید دخالت کنی

آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز میگه دخترم خوبه 

شوهرتو بزار بره ولی خودت نری یه وقت کوزت بشی براش 

اونکه میگه عروسام بد هستن 

پس بد باش 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز می ...

خب عزیزم به پسر خودش گفته. شما توی روابطشون دخالت نکن. خوبه مادر خودت ازت درخواستی داشته باشه بعد شوهرت بهت گیر بده؟ به هرحال خوب یا بد مادرشه

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

اسی منم سه تا بردار شوهر دارم..ولی همه ی کارای دوا درمون پدرشوهر و مادرشوهرم با شوهره منه..بیمارستان مطب بستری شدن همه ی هزینه ها بخدا قسم..با اینکه شوهره من از همشون از لحاظ کاری پرمشغله تره..ی روز شوهرم سرکار بود منو پدرشوهرم خونه بودیم پدرشوهرم دراومد گفت ایییینقد ازش راضیم همیشه دعای خیر وخاصم پشت سرشه..الان خداروشکر شوهرم ی پست عالی گرفت کلی اسمش رفت بالا از همه ی برادراش جلوتره من اینو از همون دعای پدرش میدونم..

به شما ارتباطی نداره .هر چقدر برای خانواده و مادرش کاری کنه کم کرده .نمک شناش یا نشناسش تشخیصش با شم ...

به خدا تا الان اصلا دعوا راه ننداختم ولی همش حس میکنم از شوهرم سواستفاده میشه همیشه براش مثل مادر خودم رفتار کردم ولی جلو خودم میگه عروس بدرد نمیخوره باز من هیچی نمیگم همچین آدمیه

آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز می ...

مادرشوهر منم هر وقت پیشش باشم کاری داشته باشه به شوهرش نمیگه میاد به شوهرم من میگه 

خداروشکر ازشون دوریم 

هرموقعه که میریم خونشون فقط کارشو نگه داشته برا شوهرم و من 

شوهرمم اون هر کاری بگه میکنه😒

اسی منم سه تا بردار شوهر دارم..ولی همه ی کارای دوا درمون پدرشوهر و مادرشوهرم با شوهره منه..بیمارستان ...

منم دوست دارم براشون کاری از دستم بر میاد بکنم ببین پدرشوهرت تشکر میکنه مادر شوهر من میگه دخترم خوبه خددا خیرش بده عروس بدرد نمیخوره پسر بدرد نمیخوره از این اخلاقش بدم میاد تازه یسره از شوهرم پول میگیره

2706