2328
2330

سلام دوستان تورو خدا یه راهکار باسیاست بهم بدید مادر شوهرم چندوقت پیش عمل داشت به شوهر من زنگ زده که ۵ صبح بیا منو ببر بیمارستان  باز دوباره چند روز دیگه عمل داره باز میخوان به شوهر من بگن ۵تا بچه داره که ۳تاشون پسرن شوهر من از همشون کوچیک تره الان بیشتر شبا شوهرم شب کاره روزا میاد میخوابه این بخواد بره بیمارستان ۲ روز باز الافمون میکنه کلا دوست ندارم براش کاری کنیم چون خیلی نمک نشناسه جلو غریبه ها میگه من از عروس شانس ندارم عروسام خوب نیستن در صورتی که من خیلی براش خوب بودم تا الان ولی دیگه بسه به نظرتون یه دعوا با شوهرم راه بندازم یا بدتر خودمو خراب میکنم جلوش و بدتر میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شوهرت بره كمك مامانش چى ميشه؟؟ شما ميخواى جاى اون تصميم بگيرى كه چى بكنه؟ مادرشه بذار ببرتش بيمارستان. بعدها وجدانش آسوده خواهد بود . شما توى روابطشون دخالت نكنى خيلى بهتره. از شما كه توقع ندارن برى؟!

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2051

به شما ارتباطی نداره .هر چقدر برای خانواده و مادرش کاری کنه کم کرده .نمک شناش یا نشناسش تشخیصش با شما نیست ..

مادرش با این پسرش راحته زنگ میزنه به این .شما چکار داری.میخوای دعوا راه بندازی بعد توقع داری بگن عروس خوبیم هستی ؟

مگه از شما خواسته که ببریدش بیمارستان؟ از پسرش خواسته. بچش نبردتش کی ببره؟ اصلا شما نباید دخالت کنی

آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز میگه دخترم خوبه 

شوهرتو بزار بره ولی خودت نری یه وقت کوزت بشی براش 

اونکه میگه عروسام بد هستن 

پس بد باش 

❌ ‹‹ از آب انتظار مزه نداریم شاید واسه همینه انقدر می‌چسبه،انتظار داشتن خیلی چیزا رو عوض می‌کنه.‌..🌚🌿 ›جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪✋🏻 من‌بلدنیستم‌ازآدمامتنفربشم‌فقط یه‌ روز صبح‌ که‌ از خواب‌ بیدارمیشم‌اون آدم‌دیگه‌برام‌هیچ‌اهمیتی‌نداره...🤏🏼↝ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...☁️✨」گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست داردکه سکوت می‌کند تا تو بارها بگویی:« خدای من...! »🌱 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒
آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز می ...

خب عزیزم به پسر خودش گفته. شما توی روابطشون دخالت نکن. خوبه مادر خودت ازت درخواستی داشته باشه بعد شوهرت بهت گیر بده؟ به هرحال خوب یا بد مادرشه

اسی منم سه تا بردار شوهر دارم..ولی همه ی کارای دوا درمون پدرشوهر و مادرشوهرم با شوهره منه..بیمارستان مطب بستری شدن همه ی هزینه ها بخدا قسم..با اینکه شوهره من از همشون از لحاظ کاری پرمشغله تره..ی روز شوهرم سرکار بود منو پدرشوهرم خونه بودیم پدرشوهرم دراومد گفت ایییینقد ازش راضیم همیشه دعای خیر وخاصم پشت سرشه..الان خداروشکر شوهرم ی پست عالی گرفت کلی اسمش رفت بالا از همه ی برادراش جلوتره من اینو از همون دعای پدرش میدونم..

به شما ارتباطی نداره .هر چقدر برای خانواده و مادرش کاری کنه کم کرده .نمک شناش یا نشناسش تشخیصش با شم ...

به خدا تا الان اصلا دعوا راه ننداختم ولی همش حس میکنم از شوهرم سواستفاده میشه همیشه براش مثل مادر خودم رفتار کردم ولی جلو خودم میگه عروس بدرد نمیخوره باز من هیچی نمیگم همچین آدمیه

آخه خیلی پررو کلا همش توقع از ما داره چرا به بقیه بچه هاش نمیگه آدم بی منظوریم هست هرکاری کنی باز می ...

مادرشوهر منم هر وقت پیشش باشم کاری داشته باشه به شوهرش نمیگه میاد به شوهرم من میگه 

خداروشکر ازشون دوریم 

هرموقعه که میریم خونشون فقط کارشو نگه داشته برا شوهرم و من 

شوهرمم اون هر کاری بگه میکنه😒

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی منم سه تا بردار شوهر دارم..ولی همه ی کارای دوا درمون پدرشوهر و مادرشوهرم با شوهره منه..بیمارستان ...

منم دوست دارم براشون کاری از دستم بر میاد بکنم ببین پدرشوهرت تشکر میکنه مادر شوهر من میگه دخترم خوبه خددا خیرش بده عروس بدرد نمیخوره پسر بدرد نمیخوره از این اخلاقش بدم میاد تازه یسره از شوهرم پول میگیره

مادرشوهر منم هر وقت پیشش باشم کاری داشته باشه به شوهرش نمیگه میاد به شوهرم من میگه  خداروشکر ا ...

حالا دیروز شوهرم سر کاره از ۷ صبح رفته تا ۹ صبح امروز بعد پیام داده بیا برای پنجرمون توری بزن خوب برای چی به اون پسر مجرد بیکارش نمیگه

منم دوست دارم براشون کاری از دستم بر میاد بکنم ببین پدرشوهرت تشکر میکنه مادر شوهر من میگه دخترم خوبه ...

منم مادرشوهرم گهگاهی میگه ولی پدرشوهرم برا هرکاری ک کنیم تشکر میکنه..ببین عزیزم کلا جنس زن با مرد فرق داره..اصلا انگار تو ذاته زنه یکم خرابی..خخخ..بهش فک نکن..در هرصورت شوهرت مادرشو میبره..توهم فقط عوضشو از خدا بخواه ک مطمعنم بهت میده

به خدا تا الان اصلا دعوا راه ننداختم ولی همش حس میکنم از شوهرم سواستفاده میشه همیشه براش مثل مادر خو ...

اول پسر ایشون هست بعد همسر شما

مادر فرشته تکرار نشدنیه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40