2726
عنوان

دختر ۶ سالم

164 بازدید | 8 پست

جدا میخوابه 

وقت خواب همش مبگه بغلم کن بخوابم گاهی میام لعلش میکنم ولی انقد که بوسم میکنه یا با فشار بغل میکنه خیلی اذیت میشم حتی پدرش هم شاکی هست چون گاهی هم باباش بعلش میکنه وقت خواب چون خودم یه پسر کوچلو دارم 

گاهی فکر میکنم این بوس وبعل زیاد ناشی از کمبود محبتشه 

آیا طبیعیه؟

گاهی دوست ندارم بغلش کنم دوست دارم مستقل بار بیاد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعضی بچه ها احساساتی ترن خب بغل و بوس کجای استقلال رو خدشه دار میکنه

ولی اینکه دراز بکشی کنارش سعی کن کم کم بذاریش کنار منم این مشکلاتو با دختر کوچیکم دارم خیلی بچه با محبتیه اشکش دم مشکه 🥲

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

دختر من همینطوره 

به روانشناس کودک گفتم میگفت از حسادت به داداش کوچیکشه در طول روز زیاد بغلش کن ببوسش 

مال من شبا مثل سیریش میچسبید که بغلم کن بوسم کن پیشم دراز بکش 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.

یه متنی تو روانشناسی خوندم که بچه ها به خاطر تولد فرزند دوم اینطوری میشن. لطفا به خاطر روحیش هم شما هم همسرتون محبتتون رو ده برابر کنید. در طول روز هم که داره راه میره بگیرید بغلش کنید. جدی بگیرید.

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
یه متنی تو روانشناسی خوندم که بچه ها به خاطر تولد فرزند دوم اینطوری میشن. لطفا به خاطر روحیش هم شما ...

دختر من تک فرزنده

جدا میخوابه ولی هم شبا قبل از خواب هم صبحا که بیدار میشه به ما میگه نازم کنید.

البته چون یه کم حساسه از بوس بدش میاد.

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...