2726
الان فک کن مثلا قبلا عاشق یکی دیگه بوده باشم،بعدش چی؟ صورت نمیگیره؟

معمولا نه ادم عاشق یکی نباشه سر کوچکترین چیزا غم میگیرتش و یاد عشق سابق میوفته ولی کسی و دوست نداشته باشه ذهنش با همین کنار میاد و میتونه بهش دل ببنده ولی بازم ربط به هر شخص داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاا؟؟ چطوری؟ بعد چ مدت؟

راستش من شرایط دوستی و اینا را داشتم ولی خودم نخواستم برم دنبال این حرفا. 

چوون یکبار تو دبیرستان با یکی از دوستام خیلی صمیمی شده بودم و سر اون ماجرا واقعا اذیت شدم با جون کندن اون دوستی مزخرف تموم کردم بعد رفتم مشاوره بهم گفت آدم سالم محبت یک آدم درست تو دلش میاره منم حساااابی از اون قضیه درس عبرت گرفتم. خب میدونی رابطه دوستی با یک دختر با اینکه با یک پسری وارد رابطه احساسی بشی فرق داره و خیلی بدتره اگر به نتیجه نرسه. 

منم هییییچ احدی تو زندگیم راه ندادم هر مورد ازدواج داشتم عاقلانه بررسی کردم ببینم اصلا باهاش اینده دارم یا نه. تا اینکه شوهرم اومد منم دیدم اهداف و افکارمون نزدیکه میشه واسه یک عمر زندگی روش حساب کرد بدون دلبستگی خاصی بهش جواب مثبت دادم و از همون اول دوست داشتم باهاش باشم و همون ویژگی هایی که عقلم تایید کرده بود باعث علاقه ام بهش میشد مثلا خیلییییییی حساسم رو روابطش با زنا. خب از همون اول مدنظرم بود دیدم داره گفتم اره الانم واقعا از این جهت بد نیس. یا ادب وای که جقد من برام مهمه. مثلا تعجب میکنم بعضیا میگن شوهر من دست تو دماغش میکنه یا ... خب اون جلو من اصلا اینکارو نمیکنه منم از اول به این ملاک دقت کردم داشته باشه. 

ولی یادت باشه اگر از قبل کسی دوست داشته باشی که اغلب بدون شناخت واقعیه زندگی برات جهنم میشه چون ظاهر یکی با باطن یکی دیگه هی مقایسه میکنی

2728

من قبل ازدواج از شوهرم متنفر شدم. 

بعد ازدواج دیونه وار عاشقش شدم.... بنظرم عشق بعد از ازدواج بهتره هرکسی یه نظری داره 💚 فقط راه های دلت رو باید برای ادم مناسبتش باز کنی 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

سلام من ازدواجم سنتی بود خب نمیشناختمش چه برسه به علاقه و عشق

ازدواج کردم حالا نمیتونم یه لحظه دوریشو تحمل کنم یه تار موشو به دنیا نمیدم اینقدر عاشقشم که قلبم لبریزه از عشق 

اونم همین طور قبل من دختری تو زندگیش نبوده عشقمون خالصانه و پاکه همیشع خداروشکر میکنم فقط نه من دوستامم سنتی ازودواج کردن و خوشبختن بنظرم ربطی به سنتی یا غیر اون نداره انتخاب اگر درست باشه همین میشه اگه ادم سعی کنه فقط خوبی ببینه انشالله تو هم به زندگی اروم و خوشبخت برسی