2737
2739

ممنونم که تو تاپیک من هستید

نمیدونم معنی این رو متوجه میشید که سیاه شدن زندگی یعنی چی؟ واقعا ی همچین حسی دارم، دوست اجتماعی ندارم ، تک فرزندم و با تمام فامیل هامون قطع ارتباط کردیم

دیگه واقعا میخوام برم دکتر، حس میکنم دارم دیوونه میشم

کسی هست شرایط مشابهی داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه دوست داشتی میتونیم در ارتباط باشیم!

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤

تقریبا تو این شرایطم،ماهم با فامیل قطع ارتباطیم،دوستم ندارم چون اجازه رفت و امد ندارم زیاد و ...حس تنهایی خیلی بده و باعث میشه ی جاهایی ادم انتخابای اشتبا کنه

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

من اره ولی بخاطر پشت کنکوری بودنمه 

درمورد قطع ارتباط با فامیل مشکلی ندارم تازع همین دو نفری هم ک رفت و امد میکنیم زیادین 

همشون از دمممم سمی ان سم سم سم 

نه سمو دیگ رد کردن اسیدن

در حال جدال با خودArmy 🥲💞
2738

https://chat.whatsapp.com/GNPWwcQAovFFSKOKyHRJZg

خواستی جوین بده هر چی دختر تنهاس ریخته اینجا🤰باهاشون آشنا میشی ارتباطت میره بالا

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

من شرایطم بدتر از شماست 

تا ده سال قبل انقدر اطرافم شلوغ بود، کلی دوست داشتم با کلی خاطرات خوب، اما هر کدومشون ازدواج کردن و فقط تو اینستا دارمشون، خونه هم تنهام، الان میرم سر کار ولی رفاقت خاصی با همکارام ندارم، سنمم که ۳۲ هست و هنوز ازدواج نکردم، خلاصه منم خیلی تنهام خیلیییی

برو باشگاه،پیادروی،کلاس زبان  حال و هوات عوض میشه  دوستم پیدا میکنی

آخه میدونید من روابط اجتماعیم زیاد خوب نیست همین الانشم مدرسه میرم برام مثله عذابه

من شرایطم بدتر از شماست  تا ده سال قبل انقدر اطرافم شلوغ بود، کلی دوست داشتم با کلی خاطرات خوب ...

منم ك ازدواج كردم تنها شدم 

شايد باورت نشه

ولي شوهرم هيچوقت نيس. از خانوادمم دورم

واقعا راسته ميگن بعضيا  تنهاترت ميكنن

2706