2726
عنوان

خستم حالم ازخودم از اون از زندگیم از همچی بهم میخوره داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 6714 بازدید | 93 پست
به همسرت هم این وسط ظلم شده

اون راضی بود

وقتی شبو روز گریه میکردمو میدید چرا پا پس نکشید؟چرا نگف زندگی ینفرو بخاطر خودم دارم خراب میکنم؟چرا این چیزا رو نگف؟

چرا وقتی میدید حالمو چرا وقتی میگفتن نمیخوام زندگی باهاتو چرا هیچکاری نکرد؟

از قیافش خوشت نمیاد عادت میکنی اخلاقش خوبه؟ سعی کن با شرایط خودتو وفق بدی یا اگه نتونسی اخرش جدا شو

ن قیافش بد نیس

اخلاقشم خوبه لجباز نیس بداخلاقم نیس

کاش بتونم زودتر جداشم اینکه همش هرروز دارم میبینمش حالمو بهم میزنه یاد اون روزا میفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من نفهمیدم مشکلتو والا درست بگو

ازدواج اجباری

۵ ماهه ازدواج کردم بخدا نصف شدم همش گریه حالم از خودم بهم میخوره ک نتونستم جلوشونو بگیرم صدبار گفتم نمیخوام هزارباز گفتم نشد

من ماه آخر بارداریمه الان کلی فحش خوردم حق اعتراضم ندارم پشتیبان هم ندارم که برم،،،منم قربانیم

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰
2706