2726

ندوز

بخر

دوختنی در ۹۹٪ موارد اون چیزی که می خوای نمیشه

تازه هزینه شم دو برابر خریدنی میشه

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ندوز بخر

از کجا 

پیجی چیزی میشناسی ؟ 

ما که خواستیم زمین را برای مهربانی مهیا کنیم ، خود نتوانستیم مهربان باشیم . من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
از کجا  پیجی چیزی میشناسی ؟

من هیچ وقت آنلاین نمیخرم

خرید آنلاین اشتباه محضه

اندام ما با مانکن ها فرق میکنه

اکثر فروشنده ها عکس غیرژورنالی نمیذارن

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
ندوز بخر دوختنی در ۹۹٪ موارد اون چیزی که می خوای نمیشه تازه هزینه شم دو برابر خریدنی میشه

من تا حالا لباس مجلسی آماده نخریدم

همیشه دوختم حتی لباس عقد و پاتختی ام تا حالا که سالها گذشته

اتفاقا لباس بیرونی ها تا حالا ندیدم خوشم بیاد 

بستگی داره کجا بدی بدوزن

هیچوقت لباس های دوخت خوب نمیشن نمیدونم من خوشم نمیاد

معمولا اینطوریه ولی خواهرم لباس مجلسی دوخت خیلی خوب بود. البته پارچه دانتل گرفتیم خیاط روش کار کرد خودمم لباسی که بیرون خریدمو کوچیک کرد خیلی خوب شد

ندوز بخر دوختنی در ۹۹٪ موارد اون چیزی که می خوای نمیشه تازه هزینه شم دو برابر خریدنی میشه

همیشه میدوزم مانتو ولباس مجلسی ارزون درمیاد الان این پارچه ای که خریدم با آستر شد۱۷۵تقریبا ۱۰۰تومن هم پول دوخت بگیره اما من بیرون با ۳۰۰تومن نمیتونم یه شومیز ساده بخرم

هیچوقت لباس های دوخت خوب نمیشن نمیدونم من خوشم نمیاد

اتفاقا هفته پیش عروسی داداشم بود من کلا لباسامو دوختم خواهرم دوخته بود خیلی هم قشنگ بود.

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
2706